Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Męska na wino, str.53 i jej bliźniaczka, str.56 - DecouDream - 07-02-2014

Grażynko, no coś się kroi Whistling
Na szczęście już nie męska skrzynka na wino Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Męska na wino, str.53 i jej bliźniaczka, str.56 - abask - 07-03-2014

Coś, co bardzo mnie porusza
to ta skrzynka Remigiusza!
Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Męska na wino, str.53 i jej bliźniaczka, str.56 - DecouDream - 07-03-2014

Kochane jesteście Clap


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Męska na wino, str.53 i jej bliźniaczka, str.56 - Shanna - 07-03-2014

Super. Blizniak jak sie patrzy.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Męska na wino, str.53 i jej bliźniaczka, str.56 - gerda_w - 07-05-2014

U la laaaaa Smile Prima sortExclamation
Widzę, że trojaczki się kroją Naughty Czekam na "narodziny" i..........................................................już zazdraszczam całej trójki Cheers


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Męska na wino, str.53 i jej bliźniaczka, str.56 - Ginger - 07-06-2014

Cheers Piękne obie skrzynki na Winiasze tudzież inne trunki...czekamy na kolejną jak już wiesz


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Męska na wino, str.53 i jej bliźniaczka, str.56 - Pasada - 07-08-2014

Ło matko i córko szczęka mi opadła i przez dobrych kilka chwil się podnieść nie mogła ;o))))
DD to/te pudła są cudne ;o))
Długo mnie nie było a tu taaakie piękności się wytworzyły w tym czasie ;o))
Transfer prima sort, a te kolory, cieniowania, kompozycja i mówisz 4 bejce hmmm....
Musze to przemyśleć...... już chyba i Vika o czymś takim wspominała...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Męska na wino, str.53 i jej bliźniaczka, str.56 - DecouDream - 07-09-2014

Shannkowa Dorotko, dziękuję Happy

Gerdziu, trzeci transferowy twór już zrobiony, czeka na sesję zdjęciową, ale z trojaczków to raczej nie jest. Może załapać się na dalszą rodzinę, nie te gabaryty, kolory i kompozycja Smile

Madziu, dziękuję, niedługo wstawię małą szkatułkę.

Pasadko, dziękuję... kochana jesteś!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Męska na wino, str.53 i jej bliźniaczka, str.56 - DecouDream - 07-14-2014

Po bliźniaczych skrzynkach na wino, wspomniałam o pracy nad trzecią rzeczą. Ta, choć w bardzo podobny sposób robiona, to jakże inna. Pewnie i dlatego, że ma całkiem inne przeznaczenie, bo nie na wino tylko na wakacyjne wspomnienia.
Hasła, które są na niej były specjalnym zamówieniem nastolatki mieszkającej za granicą i kochającej wakacje w Polsce. Ważki już dodałam od siebie Rolleyes

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - wiolka42 - 07-14-2014

W moich ulubionych kolorach . Przesłania na wieczku nie kumam - ale pewnie tak miało być Smile.