Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!

Pełna wersja: Pierwsze i kolejne kroczki w decu- szkatułka z lewendową nutką str.61
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Święte słowa- w sumie liczy się końcowy efekt, a tylko my wiemy ile sie trzeba nakombinować, żeby ten efekt był pozytywnySmile
a ja uwielbiam lawendę. Zakochałam się w tych deseczkach..Smile
bardzo mi się podobają te deseczki, sama często korzystam z motywów lawendowych, mają swój urok :-)
dziękuję za Wasze opinie Smile
Dla mnie lawendowo-superowo Tongue Dziewczyny piszą ,że lawenda oklepana,a ja jeszcze ani jednej pracy z nią nie zrobiłam.Marzy mi się właśnie taka delikatna pracka.
Satori nigdy jeszcze nie czerowałas z lawendą???az niemozliwe- to kiedy się za ten motyw zabierasz bo czekam na efekt Twojej pracy-zapewne czarodziejski efektSmile
Po lawendzie przyszedł czas na białe kwiatkuszki- czy to rumianki, czy margaretka w sumie to nie wiem, ale motyw mi sie spodobał zamieszkał na butelce i deseczceSmile .Zależało mi na prostocie i delikatności-czy sie udało oceńcie sameSmile
No to ja oceniam - udało się!
szczególnie na butelce - pięknie skomponowałaś całość Smile
Kochana, ja tam na lawendę żadnego uczulenia nie mam - bardzo ładne i czyściutkie prace i piękne ranty Smile A co do kwiatuszków, to na deseczce jakoś mi z tą świeczką nie leżą, ale za to na butelce - przepiękne Big Grin Też bym chciała tak bez zmarchów na flaszce umieć kleić Smile
Butelka śliczna właśnie prosta i delikatna, w deseczce trochę przecierki nie grają z kwiatuszkami, ginie efekt delikatności. A całość bardzo przyjemna dla oka.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49