Święte słowa- w sumie liczy się końcowy efekt, a tylko my wiemy ile sie trzeba nakombinować, żeby ten efekt był pozytywny

a ja uwielbiam lawendę. Zakochałam się w tych deseczkach..

bardzo mi się podobają te deseczki, sama często korzystam z motywów lawendowych, mają swój urok :-)
Dla mnie lawendowo-superowo

Dziewczyny piszą ,że lawenda oklepana,a ja jeszcze ani jednej pracy z nią nie zrobiłam.Marzy mi się właśnie taka delikatna pracka.
Satori nigdy jeszcze nie czerowałas z lawendą???az niemozliwe- to kiedy się za ten motyw zabierasz bo czekam na efekt Twojej pracy-zapewne czarodziejski efekt

Po lawendzie przyszedł czas na białe kwiatkuszki- czy to rumianki, czy margaretka w sumie to nie wiem, ale motyw mi sie spodobał zamieszkał na butelce i deseczce

.Zależało mi na prostocie i delikatności-czy sie udało oceńcie same

No to ja oceniam - udało się!
szczególnie na butelce - pięknie skomponowałaś całość

Kochana, ja tam na lawendę żadnego uczulenia nie mam - bardzo ładne i czyściutkie prace i piękne ranty

A co do kwiatuszków, to na deseczce jakoś mi z tą świeczką nie leżą, ale za to na butelce - przepiękne

Też bym chciała tak bez zmarchów na flaszce umieć kleić

Butelka śliczna właśnie prosta i delikatna, w deseczce trochę przecierki nie grają z kwiatuszkami, ginie efekt delikatności. A całość bardzo przyjemna dla oka.