Dołączam do fanklubu butelki, śliczna, delikatna i taka skomponowana

Bardzo lubię ten motyw. Kombinacja na butelce bardzo,bardzo udana.Podoba mi się!

butelka jest przeswietna, mocne te kwiatuszki, same sie bronia, deseczka powinna miec ciut spokojniejsze przecierki, ale i tak mi sie bardzo podoba. Faktycznie, piekny motyw

I ja jestem za butlą. Deseczka ciut za mocne ma te przecierki.
Fajny motyw

piękne prace, butelka delikatna i estetyczna, wspaniale ułożyłaś motyw.
Dziękuję za odwiedziny i za opinie

Szczególnie odnosnie deseczki-tez mi się wydawało, ze te przecierki są za mocne w połaczeniu z motywem, ale postanowiłam niczego nie sugerować i sprawdzić, czy moje odczucia są słuszne czy poprostu czepiam się deseczki

Deseczka przezywa więc teraz delikatną metamorfozę

Widzisz Mery najfajniejsze w tym naszym "tworzeniu" jest to, że można się nim dzielić z innymi, że często opinie bywają skrajnie odmienne

Cieszę się, że Tobie akurat mocne przecierki nie przeszkadzały, choć tak jak pisałam, sama jakos nie mogłam ich później zaakceptować, stąd mała przeróbka deseczki. Mnie się bardzo podoba motyw tej serwetki-zwykłe, delikatne kwiatuszki a tyle radości potrafią sprawić
W lawendowych deseczkach, te niby różowe cienie w jednej z nich, na zdjęciu są bardziej różowe niż w rzeczywistości

-motyw lawendy miał wg mnie dziwny-jak na lawendę kolor-własnie taki wpadający w róż

No to ja nic nowego nie dodam - butelka śliczna, jasna, delikatna, nie przeładowana, staranna. Deseczka - dla fanek przecierek, ja do nich specjalnie nie należę, wiec deseczkę stawiam - pod butelką

Uwielbiam ten motyw

Pięknie wygląda butelczyna

chciałabym miec taki komplecik
