Pierwsza praca oceniona,czekamy na kolejne
Pierwsza rzecz i od razu butelka, od razu spękania - odważnie, z dobrym efektem. Lakier i nowy sznurek i będzie naprawdę dobrze!
krak jest ? jest
motyw kwiatowy (choć nie lawenda) ale też obecny czyli co ? typowy debiut - dziewczyny napisały co poprawić ja dodam tylko że zupełnie udany brawo
Dzięki Wam za miłe słowa i cenne uwagi. Po poprawkach wrzucę fotkę na forum. Teraz kończę sloiczek po kawie i kombinuję z cieniowaniem tła-a, że na razie staram się ekonomicznie nie szaleć to kombinuję jak zrobic coś z niczego hehe.
a masz gliceryne w domu, albo cos w zelu ale nie gestym - dodaj do farby 1/3 na 2/3 farby i tym maziaj, wez patyczki kosmetyczne, koniecznie mokre chusteczki i jechane.
Wrzucam zdjęcie butelki po małych poprawkach i mojej drugiej pracy

hehehehe świetnie, ten słoik wyszedł bardzo ładnie, serwetka jest bardzo wdzięczna

.........

Gratki Asiu...czekam na resztę butelek i szkatułkę

Bardzo udane prace, nie tylko jak na początek.
Podoba mi sie ta lawenda

No co ta lawenda w sobie ma

Bardzo ładny słoik. A butelka po
tuningu wygląda świetnie!