Dziękuję za opinie

abfd- wrócę z mojej wsi i wrzucę większe zdjęcie
Dominiko-te dinki z urwanymi dupkami już były-szukałam w necie zdjęć z dinkami w zbliżonej kolorystyce na ten przybornik i jakoś te mi najbardziej spasowały. Mam nadzieję że ów 7 latek będzie zadowolony z prezentu

Rymy macie kapitalne. Ze tez Wam sie tak wszystko uklada

Prehistoria to zdecydowanie nie moje klimaty,ale podziwiam za pomysłowość sensowne zastosowanie wzoru.Dla mnie najlepsza zakładka do książki.
na pewno bedzie

, a ze plec taka, a nie inna, to detalu bezdupkowego nawet nie zauwazy

Dominiko-jakby to był przybornik dla dorosłego faceta i z kobiecym motywem to urwanie dupki nie byłoby mile widziane

hehe jednak mali chłopcy są mniej wymagający.
Shanna- czasem łatwo się rymuje
jak się pisze, co sie czuje

i tu trafilas w sedno, wlasciwie wtedy mozna by sobie glowy darowac ....

no jaszczury super i jak fajowo zrobione - mnie oczywiście naj podoba się zakładka bo takie dinki na tle zachodu słońca no no
a ja z gadów póki co wyleczona na dłuuuuugie lata
Dinozaury solo i z blizszej perspektywy

część I
Dinozaury solo i z blizszej perspektywy część II
pudełko na kredki ma pokrywkę dwustronnie ozdobioną-jakby maluchowi sie znudził 1. obrazek ma drugą stronę-niestety 1 dinozaur stracił głowę bo musiałam wyciac otwór do otwierania
