Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!

Pełna wersja: Pierwsze i kolejne kroczki w decu- szkatułka z lewendową nutką str.61
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Mnie nie!
Kocham takie historie Smile
Bardzo fajna historia Smile
Jak to mowi moj tato; spedzam sylwestra z moim kolega, Jasiem Wedrowniczkiem i nigdzie nie wychodze Smile
Bardzo sympatyczne te walutowe przyborniczki wyszly Smile
Dziękuję za komentarze a Wam wszystkim życzę takich walutowych zwitków, które pozwolą na odrobinę szaleństwa przy zakupie tego, czego dusza zapragnie.

Teraz pokażę herbaciarkę, która miał być prosta, nie -biała i z lawendą. Jak się tak na nią patrzę to sama nie wiem czy powinna być w tym wątku, czy nie dać jej do antypiękności. Pocieszyła mnie jedna z koleżanek, która wśród różnych moich prac-właśnie tę wybrała ze słowami ''ale ona ładna". Gdybym nie była przekonana do tych moich innych tworów, to poważnie bym się zaniepokoiła, że to najładniejsza praca jest wśród koszmarków.
Z fioletem... Smile Skromna i wdzięczna. Lubię takie.
Ja mam do zrobienia chustecznik z fioletami (zasugerowano lawendę), ale jakoś nie mam pomysłu Sad
To prawda, jest skromna i prosta, ale nie czepiałabym się jej wcale. Nie wszystkie prace muszą buchać ilością zastosowanych technik. Gdybyś jednak chciała jej coś dodać, to spokojnie suchym pędzlem i farbami akrylowymi możesz przecierki zrobić lub/i cieniowania.
Świetna historyjka. Uwielbiam takie. Fajne jest to, że w kominku ogień trzaska, płoną świece a Ty opowiadasz.... I jest cudnie! Wink

Dodam, że skrzyneczka w mój ulubiony kwiatek Wink Jest superancka Wink
Lawenda - uwielbiam.
Podoba mi sie skrzyneczka. Dobrze, ze nie jest biala. Taki krem dodaj starosci. Bardzo ladnie.
Z wielu lawendowych serwetek tę chyba lubię najbardziej, ale jak słusznie zauważyła oli, beżowe tło wcale nie ułatwia obróbki. Pudełko proste i ładne, mnie brakuje tylko jakiegoś minimalnego akcentu kolorystycznego, choćby fioletowych przetarć gdzieś na rantach, takiej małej kropki nad "i".
No nie pocieszacie mnie :/
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49