hehe mnie od mojej też....dobrze, ze serwetki nie są do tego wszystkiego nasączone zapachem lawendy

Asiek - to ja chyba nie decoupage'm się zajmuję bo u mnie wszystko wycinane, do gołego motywu

.
jomajka12 w decu wszystkie chwyty dozwolone

wazny efekt końcowy. Ja tez nie porzuciłam nożyczek, co napewno zauważysz jak wrzucę kolejne fotki
Malola dziękuję za pomysły-bedzie jak znalazł na przyszłość

) Jak robiłam ta deseczkę to też ;przemknęła mi przez głowę myśl o "pochyleniu" motywu ale wybrałam postawę na baczność hehe
utelka fajowa a i lawendowy komplet sprawia pozytywne wrażenie ale butla lepsza
Kolejne moje prace z serii raczkującej w temacie decu

Córka pozwoliła mi wrzucić i butelkę walentynkową dla swojego lubego, więc wrzucam fotki i czekam na Wasze opinie, uwagi, porady itd.itp. Za wszystkie z góry dziękuję i miłego weekendu życzę korzystając z okazji

Piękne butelki z nenufarem, bardzo mi się podobają. Staranność, kolorystyka, gładkość, ślicznie. Te z motywem skrzypiec mają jak dla mnie dość przytłaczającą kolorystykę i niezbyt podoba mi się kompozycja motywów. Słoik kawowy bardzo udany. A butelka walentynkowa - no cóż, dużo serduszek

pierwsza butla najbadziej do mnie przemawia brawo super cieniowanie i fajna kompozycja
Butelka z nenufarami jest bardzo ładna: i pastelowa kolorystyka, i motyw, no i te podmalowania. Słoiczki na kawę przyciągają uwagę pięknymi zakrętkami i cieniowaniem. Pozostałe butelki nie wzbudzają mojego entuzjazmu przez motywy, które mi niespecjalnie leżą.
Tak naprawde wszystkie prace sa bardzo, ale to bardzo dopracowane i to procentuje na wstepie. Doceniam serduszkowo, bo walentynkowe - wiadomo i serce przede wszystkim cieszy.... oko w drugiej kolejnosci

(nie wiedziec czemu, ale nie przepadam za zdjeciami bliskich na decu, bez wzgledu na ksztalt). Sloiki kawowe - chyba jedne z lepszych ostanimi czasy, porzadne cieniowanie i nienaciukanie, brawo. nenufary citu za kolorowe, choc motyw przeswietny, ale wlasnie troche bollywood

, wybacz porownianie. Czepne sie jedynie (choc to subiektywne na maksa) skrzypcowych - paski na szyjce sa kompletnie chybione. Ale jeszcze raz - wszystkie prace dopieszczone i przemyslane, za co duze brawa.
Ładnie i starannie.... O, jaka romantico karafka
