Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Żyję kolorem-szkatułka retro - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Żyję kolorem-szkatułka retro (/showthread.php?tid=1040)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Żyję kolorem - Vika - 08-01-2012

To pudło na wino to majstersztyk! Jest cudne Smile


RE: Żyję kolorem - Shanna - 08-01-2012

Wszystko boskie. Ale nadal kocham lawende wiec zabieram klucznikSmile Sliczny jest.
A mapy tez lubie. Bardzo fajnie polaczylas te balony z nimi.


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 08-01-2012

Dziewczyny jak zawsze ostatnio łaskawe w swoich wypowiedziach.Aż chce się pracować dalej,bo nikt nie krzyczy tylko chwali.Jakie to miłe...Big Grin
Muszko-wcale się nie leniłam tylko nie mam porobionych zdjęć swoich prac,a tym samym nie ma co wstawiać.Poza tym sezon mam zawalony kiermaszami i robię wszystko na bieżąco i na zamówienie.A i jeszcze zgonię tak przy okazji wszystko na mojego narzeczonego,który nie obrabia mi zdjęć i nie zmniejsza a ja noga w tych sprawach.Sad. Ale dzisiaj jest coś nowego.
Wieszaczek był robiony na konkurs,w którym można było dostać certyfikat jakości za dany produkt.Kategoria-pamiątka turystyczna z elementami architektury regionu(lubelskiego w moim przypadku).Festiwal odbywał się po raz trzeci i w tej kategorii z techniką decoupage nikt jeszcze nie otrzymał certyfikatu.Mi się to udało po raz pierwszy.HURRRRRRRRA!!!
A dodatkowo załączam zdjęcia z kiermaszu z 15 maja z Kazimierza Dolnego.Było jeszcze chłodno,ale fajnie.To warsztaty mojego Klubu Twórców Ludowych i Rękodzieła.Nowe zdjęcia z innych imprez są za wielkie więc nie weszły do wątka.Można je znaleźć na facebooku.
           


RE: Żyję kolorem - Sialona - 08-01-2012

Gratuluję certyfikatu jakości i wieszaczka


RE: Żyję kolorem - Shanna - 08-02-2012

Wieszaczek piekny. Gratuluje.


RE: Żyję kolorem - magnolia57 - 08-02-2012

Wszystko piękne, prawdziwa z Ciebie artystka i to uznana!!! GRATULACJE i dalszych sukcesów życzę, pozdrawiam twórczo! RolleyesRolleyesSmile


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 08-05-2012

Prawie się zarumieniłam od tych waszych pochwał Blush.Zawsze to powtarzam,że pozytywne opinie jeszcze bardziej podbudowują.
Co do wieszaczka to cieszył się ogromnym powodzeniem podczas kolejnej imprezy i w końcu poleciał do Londynu.Big Grin
Muszko chciałabym częściej zaglądać na forum,ale nie mam czasu.W październiku biorę ślub i trochę mam z tym przygotowań.Wiadomo jak to jestTongue. Miałam zrobione 3 nowe świeczniki,takie fale ceramiczne ale wczoraj sprzedałam i nie mam nawet ani jednego zdjęcia.Wszystko ostatnio w biegu i nie myśli się o takich rzeczach.Ale postaram się coś tam wstawić...


RE: Żyję kolorem - magnolia57 - 08-05-2012

Noooooooooooooo dziewczyno, to teraz dopiero o tym mówisz!!!!! Angry

GRATULACJE, UDANEGO, PIĘKNEGO ŚLUBU, WESELA I CAŁEGO POŚLUBNEGO ŻYCIA!!!!!Big Grin
NIECH CI SIĘ WIEDZIE JAK NAJLEPIEJ A ŚLUBNY NIECH CI SŁUŻY JAK NAJDŁUŻY !!!!Big GrinBig GrinBig GrinTongue


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 08-05-2012

magnolio moja droga dopiero teraz się chwalę,bo pobieramy się po 12 latach wspólnego związku i nie sądziłam,że to takie ważne.Nawet rodzina zdążyła się już oswoić z faktem,że jesteśmy wolne ptaszki.Któregoś razu stwierdziliśmy,że to ten czas i jakoś poszło.Przygotowania trochę mnie stresują,ale po tylu latach związku dam na pewno radę.Już wiele ze sobą przeszliśmy,były nawet chwile grozy związane z moim zdrowiem.Ale to nie ważne,ślub to tylko formalność.
Dziękuję za przepiękne ikonki.Zapraszam po 6 października,wstawię jakieś zdjęcieBig Grin


RE: Żyję kolorem - magnolia57 - 08-05-2012

Noooooooooooo ja myślę Aniołeczku!!!! a spróbuj nie wstawić choć jednej foty, to jakem z Sosnowca, do Dąbrowy trafię iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............., stop, narazie nie będę pisać! poczekam, hahahaha, oczywiście żartowałam!!! Big GrinBig GrinBig GrinTongue
Pozdrawiam i wszystkiego naj naj naj życzę z całego serducha! Big GrinBig GrinBig Grin