Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Erato - 07-01-2013

(06-29-2013, 11:29 AM)aivii napisał(a): wooow jaka torba! Chylę czoła, przepięknie to wyszło!
nie do konca tylko wiem jak udało Ci się przykleić serwetke na tkanine, i ze sie to nie niszczy...? jestem pod wrażeniem
aivii, dziękuję Smile - klei się tak jak i na drewno, opisałam dość dokładnie. A preparat po wyschnięciu tworzy lekko jakby gumowatą powłoczkę, dzięki czemu serwetka się nie niszczy.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - torba, nitro i Moulin Rouge - Erato - 07-02-2013

Muszko, dziękuję za Twój podpis Big Grin

Podrasowałam mój niebieski talerz - dostał nóżki Smile Przykleiłam trzy szklane kaboszony przezroczystym klejem montażowym, trzyma jak beton!
   
Talerz zdecydowanie zyskał, bo dzięki temu, że "wisi" trochę nad powierzchnią, to fajnie gra na nim światło i kolory odbijają się na stole.
   


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz dostał nóżek - Erato - 07-02-2013

Dokładnie trzy złote (kaboszonik po złociszu Big Grin ), trzy kropki kleju i jakieś pięć minut roboty Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz dostał nóżek - Zuza - 07-02-2013

Erato - zapomniałaś o jednym: pomysł! Wart ze sto razy więcej niż materiały!!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz dostał nóżek - Erato - 07-02-2013

A, no tak, to jest to, o czym się mówi "bezcenne" Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz dostał nóżek - abfd - 07-02-2013

Super rozwiązanie! Właśnie, jak Zuza napisała - pomysł. Gdyby nie to, nie byłoby takiego efektu.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz dostał nóżek - craftingbydominique - 07-02-2013

koboszonki, jako nozki - bomba po prostu! taki slodziak, ten pan talerz teraz. szkoda, ze nie da sie bardziej w tym swietle go pokazac. my tu powinnysmy filmiki krotkie wstawiac, zeby pokazac czasem, jak kolory graja.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz dostał nóżek - Shanna - 07-02-2013

I ja sie podpisuje za pomyslemSmile A talerz....no super teraz.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz dostał nóżek - jomajka12 - 07-06-2013

Świetny pomysł z tymi nóżkami, talerz bardzo zyskał, a zdjęcia też niczego sobie.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz dostał nóżek - abask - 07-06-2013

No to super wymyśliłaś,
że te nóżki przykleiłaś.

Kapitalnie wyglądają te grające światełka Wink)