Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz dostał nóżek - Erato - 07-07-2013

Kochane, dziękuję za wszystkie wpisy odnośnie talerza Heart

Chcę Wam pokazać herbaciarkę zrobioną na zamówienie na prezent - nie jestem z niej szczególnie dumna, tj. nie żeby mi się nie podobała, ale praca jest bardzo prosta - serwetka naklejona, zaprasowana, dół zabejcowany i wycieniowany pastami. W środku napis transferowy, który nie jest idealny, bo wyszedł krzywo i mnie to denerwuje. "Na oko" tego tak nie widać, no ale ja wiem, że jest. Robiłam ten transfer dwa razy, bo na lakier wyszedł źle, brzegi się wytarły, więc pojechałam z Art Medium - ono z kolei wprawdzie trzyma idealnie i ścierać papier można choćby heblem, ale warstwa medium przebłyskuje spod lakieru (choć znowu - "normalny" człowiek, znaczy nie kraftomaniak, prawdopodobnie tego nie zauważy...).
Za to wylakierowana jest Domaluxem na lustro!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - herbaciarka banalna - Shanna - 07-07-2013

Moze i prosta, moze i banalna. Ale mnie sie podoba.
Gora wyglada super. Jak polaczenie kilku gazetSmile Az trudno uwierzyc ze to jedna serwetka.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - herbaciarka banalna - Erato - 07-07-2013

No właśnie sama ta serwetka jest taka fajna, że jak to Dyzia określiła, zrobiła całą robotę... Miałam wprawdzie pomysł na łączenie tej serwetki z jutą, ale nie miałam juty, a urodziny obdarowanej nadchodziły w nieubłaganym tempie. Ale - co się odwlecze... Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - herbaciarka banalna - craftingbydominique - 07-08-2013

Wypadlam z obiegu serwetek dawno temu.... i rzadko zaluje. Wlasnie nadejszla ta chwila, kiedy zaczynam zalowac, ze nie trzymam reki na pulsie Smile
Podoba mi sie bardzo to cieplo dolu, jakie to sa pasty? Ja lubie geste, woskowane mazidla wszelkiej barwy Smile. Kompletnie oczywiscie nie widac, ze z napisem cos nie tak...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - herbaciarka banalna - Zuza - 07-08-2013

Ale bombowe pudełko!!! A ten dół.... no, bossski jest!

Tylko napis.... Zapomniałaś, że najlepiej przyjaźń cementuje.... nalewka!!! Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - herbaciarka banalna - Dyzia - 07-08-2013

Ostatnio pokazały się takie serwetki, jakby specjalnie dla nas robione, nic tylko nakleić i już. Bardzo przyjemna herbaciarka Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - herbaciarka banalna - Podróżniczka - 07-08-2013

Herbaciarka super! Jeśli jest serwetka która nam się podoba to dlaczego nie po całości? Powinniśmy ułatwiać sobie życie a nie utrudniać.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - herbaciarka banalna - Erato - 07-08-2013

(07-08-2013, 01:13 AM)Zuza napisał(a): Ale bombowe pudełko!!! A ten dół.... no, bossski jest!

Tylko napis.... Zapomniałaś, że najlepiej przyjaźń cementuje.... nalewka!!! Big Grin
Zuza, ale to nie jest pudełko na nalewkę Tongue O nalewkach w tym cytacie nic nie ma Cool

Domi, dół jest a) pomalowany białą bejcą - pierwszy raz miałam białą bejcę i w zasadzie nie wiem, do czego ona sama w sobie jest, bo jej kompletnie nie widać Big Grin, więc b) pomalowany drugi raz bejcą brązową, rozwodnioną tą białą, c) wycieniowany pastą Pentart woskową w kolorze bronze i umbra. Bardzo lubię te pasty, dają piękne efekty i wspaniale do tego wygładzają drewno, w zasadzie można nie lakierować.

Muszko Heart Big Grin

Podróżniczko - święta prawda, tylko jak oglądam finezyjne cuda Dominiki czy Viki, z tymi wszystkimi stemplami, kolażami, transferami, embossami, to mi tak łyso, że ja tylko bęc serwetka, bęc żelazko i gotowe... Choć z drugiej strony wiem, że gdybym tu coś władowała, to przestałoby mi się podobać, bo ja to jednak wolę prosto i pustawo Tongue

Cieszę się, że herbaciarka, choć banalna, to się Wam spodobała, dziękuję za wszystkie komentarze Heart


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - herbaciarka banalna - Vika - 07-08-2013

Banalna herbaciarka jest banalnie fajowa!
I banalne już i kropka Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - herbaciarka banalna - jomajka12 - 07-08-2013

Erato, szkatułka bardzo mi się podoba. To fakt, że serwetka często sama "robi" efekt za nas. I bardzo dobrze bo prawdziwie wielkich artystów jest niewielu, a tak każdy może stworzyć coś co jest i ładne i ciekawe i nietypowe i właśnie takie nasze. A wartość dodana do naszych prac to czas i serce, które włożymy w ich wykonanie.