Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - podwodny świat - Zuza - 07-15-2013

Nie dość, że zazdroszczę szkatułki, to jeszcze zazdroszczę talentów poetyckich... Sad

Cudna serwetka - jeszcze takiej nie widziałam.... I cudne mazańce zrobiłaś na boczkach!

Nie zabiorę, bo nie oddasz, ale mam na nią wielką ochotę! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - podwodny świat - Vika - 07-15-2013

No, qundulencja, zaczynam lubić te niebieskości Smile

Ślicznie ozdobiłaś to szkatulączko (bo to mała szkatułeczka jest, czy tak?), no naprawdę ślicznie Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - podwodny świat - Erato - 07-15-2013

Tycia Big Grin Jakieś 10 cm po dłuższym boczku... Mała, ale ma moc, skoro nawet Tobie się niebieskości spodobały Tongue Bo że Zuzie, to wiadomo, my obie niebieskolubne Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - podwodny świat - abfd - 07-15-2013

Śliczna jest! Super wykorzystałaś bezbarwną konturówkę. A muszelki w środku to skromna i niebanalna niespodzianka Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - podwodny świat - apawlaczka - 07-15-2013

ja jestem zachwycona, cudowny efekt na wieczku z tą przeźroczystą konturówką, wygląda jak malowana kropelkami wody, brawo :-)


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - słoneczne kręgi - Erato - 07-16-2013

Cieszą mnie przeogromnie Wasze miłe komentarze, szkatułka zamieszkała w mojej łazience i cieszy moje (niebieskie) oczy Big Grin
Było morsko, błękitno i chłodno, a teraz będzie żar kolorów!
Kolejna z serii malowanych bransoletek, tym razem w bardzo gorących, słonecznych, nasyconych barwach. Bejca żółta i fioletowa, akryle - żółć, fiolet, złoto, odrobina fioletowej miki. Tym razem tak się zapędziłam z tym malowaniem, że usłojenie drewna ledwo widać Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - słoneczne kręgi - craftingbydominique - 07-17-2013

to jest raj dla oczu, takie kolory nasycone, boska jest po prostu. Swietnie Ci wychodza bransolety bezpapierowe Smile, w jakas taka spojna calosc sie mi w glowie ukladaja, niby poukladany ten wzor, ale jest tu odrobina szalenstwa...
no jeszcze raz spojrzalam, az sie oczy smieja, taka jest ciepla, letnia, kubanska i rumowa! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - słoneczne kręgi - Vika - 07-17-2013

Muzaga, no!

Ona rzeczywiście jest kubańska i rumowa, i jeszcze rumbowa do tego - gorąca i energetyczna! Fakt, nie widać słoi, a one zawsze są bardzo pożądanym elementem zdobniczym (za siebie mówię!), ale nic to, widok ogółu mi to wynagrodził Smile
Świetnie Ci wychodzą te bransolety!
BRAWO!!

qundulacja jaśnista, tam się nawet zielony zrobił Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - słoneczne kręgi - Zuza - 07-17-2013

Ależ energetyczna!!!

Nikt nie zabrał? To moja ci ona!!!! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - słoneczne kręgi - Kruszyna - 07-17-2013

cudne przejścia kolorystyczne, piękny efekt uzyskałaś!