Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - słoneczne kręgi - abask - 07-17-2013

Do wąteczku abask wlazła...
No i proszę... Co znalazła?
Bransoletkę cud i miód!
Zachód słońca albo wschód.
Piszą, że energetycznie...
No a dla mnie? Dla mnie ślicznie!

Ale kolorki rzeczywiście bomba!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - słoneczne kręgi - Shanna - 07-17-2013

Zobaczylam I jedyne co jestem w stanie z siebie wykrzesac to wielkie WOW!!!!
Kolory moje- intensywne, wyrazne. Lubie takie ferie barw.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - słoneczne kręgi - Erato - 07-17-2013

(07-17-2013, 12:25 PM)Ataner napisał(a): EnergetycznieSmile Piękne zestawienie kolorówSmile Założyłaś ją dziś do pracy?Big Grin

Hi hi, nie - chyba zarezerwuję ją na poniedziałki Wink

Strasznie się cieszę, że wzbudza Wasze pozytywne emocje Heart
Takie malowanki to czysta przyjemność, łatwo i efektownie.
Następna będzie zielona Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - słoneczne kręgi - Erato - 07-17-2013

Mery Heart


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - słoneczne kręgi - abfd - 07-18-2013

A mnie się bardzo podobają obydwie, po równo Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - słoneczne kręgi - craftingbydominique - 07-21-2013

oj, zielona.... juz mi sie marzy... chyba bedzie naj..


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - Erato - 07-21-2013

Bardzo dziękuję za Wasze miłe komentarze, Grarut Tobie szczególnie za tę mistrzynię Heart

Na razie bransoletki czekają na przypływ kolejnej kolorystycznej weny, a ja zrobiłam sobie wieszaczki do przedpokoju - wbrew pozorom kluczem nie były ani miasta, ani samochody, tylko kolor żółty Big Grin Potrzebowałam żółtych akcentów. Ale te miejskie klimaty też fajnie zagrały, nawet ten retro Citroenik Big Grin
               

A tak wyglądają z "ambientem", czyli w przedpokoju


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - abfd - 07-22-2013

Mnie podoba się rozłożenie tych motywów. I te piękne bielutkie ranty. Jak to robisz, że one takie równiutkie?
Aha, świetne jest to miejsce docelowe, w którym wiszą wieszaki Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - Erato - 07-22-2013

(07-22-2013, 10:27 AM)abfd napisał(a): Mnie podoba się rozłożenie tych motywów. I te piękne bielutkie ranty. Jak to robisz, że one takie równiutkie?
abfd, nie są, śpij spokojnie Big Grin Serwetkę docinałam nożykiem wzdłuż płaskiego brzegu wieszaka, a boki malowałam pracowicie ręcznie, cieniutkim pędzelkiem. Dłuuugo się z tym bawiłam Smile Nie miałam żadnego pomysłu, jak to zrobić inaczej. Więc bynajmniej nie jest idealnie równo, ale przecież nikt przez lupę tych wieszaków nie ogląda...

Ataner, cytrynka rzeczywiście śliczna, no i na dodatek żółta Big Grin
W tym moim przedpokoiku są też żółte lampy, takie pękate reflektorki, więc takie żółte motywy i to jeszcze samochodowe okazały się idealne.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - Shanna - 07-22-2013

Ja cie piorkoje.....kapitalne. Pieknie polaczone motywy. Bialy brzeg wieszaka tylko dodaje uroku.
Podziwiam.