Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Paris New York - Erato - 08-03-2013

Lady, trafiłaś w punkt, bo to moje niespełnione (jeszcze?) marzenie, zajmować się wnętrzarstwem. Uwielbiam to i oczywiście najczęściej wyżywam się w swoim mieszkaniu. Chociaż w zeszłym roku zrobiłam mojej mamie garderobę w domu, jako niespodziankę, gdy była na urlopie Big Grin
Grarutku, dziękuję Smile

Oli, "sobie" tak w realu, bo do nikogo nie poszła, ale tu - tu może być i dla Ciebie, i kto ją jeszcze zechce Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - Erato - 08-07-2013

E voila, mesdames, moja kupowa puszka - jako że jest z muszelkami, to - Puszelka Big Grin
Tekst to wers z piosenki A Fine Frenzy "You picked me", bardzo lubię tę piosenkę i też mi się kojarzy z wakacjami, no i ma muszelkę w tekście tyż!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - Zuza - 08-07-2013

No nie.... Nie spodziewałam się takich śliczności... Ja to chyba przestanę puszki robić... Sad


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - Erato - 08-07-2013

Zuza, cosik marudzisz - Twoje puszki są kultowe Big Grin
Oli - ja też mam tonę muszelek z dziurkami z dawnego szału biżuteryjnego Big Grin Powiem więcej, pierwotny pomysł był taki, że napis będzie na dole, a rafia na górze, a do niej przywiązane te muszelki Big Grin Więc albo gust i pomysły mamy takie podobne, albo takie banalne Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - craftingbydominique - 08-07-2013

Srodek tez wykonczylas! Cudna puszelka Smile, ani odrobinke przesady w doczepianiu i wiazaniu Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - Erato - 08-07-2013

No muszelek nie ma, bo wszystkie wyłowione Confused Te na puszkę to ostatnio kupiłam w OBI, wyobrażacie sobie.... Cały duży plastikowy pojemnik za chyba 10 zł, a muszelki takie piękne. Ale sporo z hodowlanych przegrzebków Big Grin

Domi, jestem całkiem dumna z tego, jak udało mi się "zardzewieć" tę puszkę w środku Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - asiek25 - 08-07-2013

Cudna, po prostu cudna... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - abask - 08-07-2013

Tu muszelka, tam muszelka...
Muszelkowa to Puszelka...
Gdy do Puszelki ucho przyłożę
to będzie słychać jak szumi morze.
A może usłyszysz syreni śpiew?
Może to będzie krzyk białych mew?

bardzo, bardzo ciekawa ta Twoja puszelka Wink))


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - Erato - 08-07-2013

Hania, dzięki Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - Shanna - 08-07-2013

Sliczna puszka. Podziwiam, ze chcialo Ci sie tez srodek robic.