Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-28-2012

No to jeśli macie ochotę pobawić się w decou interaktywne - oto cztery możliwe wersje pudełka Smile
Z czarną koronką    
Z brązową wstążką    
Z turkusową wstążką    
Z fioletową wstążką    

Ten obrazek nosi tytuł "La morte d'amour", czyli śmierć z miłości, i przedstawia topielicę - wiec wbrew tej wesołej kolorystyce przesłanie nie jest takie wesołe Big Grin Myśle jeszcze o transferze tytułu. Może ta ponura czarna koronka byłaby wówczas na miejscu?... Bo kropki tak właściwie wcale nie pasują, użyłam ich tylko ze względu na idealnie zgrany kolor.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Vika - 10-28-2012

Eeee... nic bym nie dawała... poza tą bielą Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 10-28-2012

Pierwszy i ostatni - odpadają! Dwa środkowe podobają mi się. nie wiem, które bardziej...

Kurcze! Aleś sobie motyw wybrała - topielica... przyśnić się może...
(10-28-2012, 09:58 PM)vika napisał(a): Eeee... nic bym nie dawała... poza tą bielą Smile

Eeee... ta biel za bardzo się odcina... szczególnie po lewej...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-28-2012

Big Grin Obrazek bardzo mi się spodobał, a ostatnio "odkryłam" transfery i nic tylko bym transferowała... Mam jeszcze kilka z tej serii, choć nie są takie dramatyczne...
Bardzo Wam dziękuję za rady i uwagi - idę pobielać Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - craftingbydominique - 10-28-2012

Swietne kropy, wyraziste motywy i koloystyka, ja bym przez delikatny szablon ornament wypukly z pasty i jednego z kolorow zrobila, tzw border, no jaka to normalna nazwa jest... ?? No tak, ale ja bym ornamenty wszedzie robila... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-28-2012

Dominique, witaj w moim wątku Smile Niestety nie mam ani pasty, ani szablonów - ale mam białą konturówkę, podsunęłaś mi pewien pomysł Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - craftingbydominique - 10-29-2012

no i bardzo sie ciesze Smile

a szablony polecam, pasta to niekoniecznie specjalna pasta strukturalna, moze byc masa szpachlowa sniezki (ok 5 zl) czy easy filler fluggera, wazne zeby biala do mieszania z akrylami.




RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - anulkaa - 10-29-2012

Puszka ładniuchna,ale pudełko śliczne jest i również jestem za turkusem lub brązemSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - sylwia2624 - 10-29-2012

Puszka taka delikatna, a pudełeczko super, do mnie przemawia ta brązowa wstążeczka po bokach, nie wiem jakoś tak Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-29-2012

No i proszę, metodą plebiscytu zostały tylko dwie opcje Smile Pudełko wzięłam już w obroty i niedługo pokażę efekt końcowy Smile
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie!