Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - apawlaczka - 08-07-2013

i ja się dołączam do achów i ochów, pięknie wykonana, z pomysłem :-) bardzo mi się podoba :-)


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - Erato - 08-08-2013

Ataner, pięknie dziękuję za tę niekonkursową nominację Big Grin
W środku musiałam coś zrobić, bo goła blacha mi się nie podobała, a jak pomalowałam na biało, to się to później jakoś za mocno odcinało od strony zewnętrznej. Zresztą "ozdobiona" to za dużo powiedziane, przetarłam to w środku tylko byle jak pastami Pentartu, wytarłam trochę mokrą chusteczką, a na koniec psiknęłam lakierem w sprayu.

Bardzo się cieszę, że się Wam spodobała, dziękuję Heart


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - Vika - 08-09-2013

Ale śliczna PUSZELKA Muzago Smile
zostaw ją do swojego domku na plaży - będzie pasować jak ulał Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - Erato - 08-09-2013

Fakt! Big Grin Do miasta ona nijak nie pasuje...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - abfd - 08-09-2013

Piękne wykonanie.

Puszelka, puszelka, znalazłam ją na plaży ...Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - Erato - 08-09-2013

Muszko, też dzięki Tobie - od Ciebie dostałam tę fajową serwetkę Heart

abfd - szkoda, że na plaży zdarza się naprawdę znajdować puszki, i to bynajmniej nie takie ozdobne Shy


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - abfd - 08-10-2013

Erato, wiem, niestety Sad A ta Puszelka skojarzyła mi się z muszelką - bo na Twojej puszcze jest ich kilka, i ta piosenka mi wpadła do głowy...
Gdyby takie znajdować, jak Twoja, to może więcej ludzi by jeździło nad polskie morze Smile
Choć i tak podobno w tym roku było sporo ludzi.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - PUSZELKA :) - Erato - 08-10-2013

Chciałam wypróbować na czymś wosk Starwaxa - padło na bransoletkę. Nic w niej nie ma specjalnego - pomalowana różnymi kolorami bejcy. Ale efekt wywoskowania jest super, drewno jest satynowo lśniące i gładkie jak jedwab. Po wypolerowaniu pierwszą warstwę przetarłam bardzo delikatnym papierem ściernym (1200) i to właśnie dało tę gładkość. Na bransoletce są trzy warstwy wosku.
Fajnie coś robić bez lakierowania Big Grin Jutro będzie jako prezent urodzinowy dla siostry mojego niemęża Shy
Efekt skojarzył mi się z wzorem wojskowego moro, tylko w wersji kolorowej Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolorowe moro - apawlaczka - 08-10-2013

piękna, taka kolorowa będzie pasowała do mnóstwa ciuszków.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolorowe moro - Zuza - 08-11-2013

Prezent nie prezent - zabieram!!! Smile Lubię kolory! Smile