Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolorowe moro - abask - 08-11-2013

Czy to moro nie jestem pewna...
Bransoletka lekka, zwiewna
jak tęcza na bezchmurnym niebie
i jak nic, pasuje mi ona do Ciebie.

Przepiękna i cudnie wylakierowana-wywoskowana Wink))


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolorowe moro - Vika - 08-11-2013

I mnie też Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolorowe moro - abfd - 08-11-2013

Śliczna! I połysk i gładkość. A pachnie woskiem?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolorowe moro - Erato - 08-11-2013

Dziękuję za miłe słowa Heart
abfd, pachniała niestety... pastą do butów Big Grin Starwax nie ma szczegolnie rzyjemnej woni... Na szczęście to szybko wietrzeje.
Prezent się spodobał i usłyszałam to, o co chodziło: "jaka gładka"! Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - diuna - Erato - 08-11-2013

To powiedzieli zaraz potem Smile
Gdy tylko dostałam od Ciebie tę muszelkową serwetkę, zaraz zobaczyłam ją na konkretnej rzeczy, ale sporo czasu zeszło, zanim zrobiłam odpowiednie zakupy decou... No i w końcu ostatnio przepuściłam sporo forsy na duże zamówienie, w tym także i to - czyli świecznik biskwitowy. Po wprawce na puszce poszło szybko Big Grin
Oto diuna, pełna wyrzuconych przez morze muszli...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - diuna - Zuza - 08-11-2013

HA! To sie dzisiaj u Ciebie obłowię - zabieram! Smile Big Grin

Ślicznie te muszelki wyglądają. Mam muszelkową serwetkę - nie wiem czy taką samą, czy inną, ale nie zawaham się jej użyć! Tongue Muszę się jeszcze zdecydować na co ją nakleić... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - diuna - asiek25 - 08-12-2013

Pięknie to wygląda, musiałam się dobrze przyjrzeć gdzie serwetka, a gdzie prawdziwe muszelki Smile
Ale niech mnie ktoś objaśni - co to jest diuna???


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - diuna - abfd - 08-12-2013

Idealna! piękna! I te muszelki !
Już nie będę śpiewać Wink
Co do wosku - dobrze, że szybko wietrzeje Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - diuna - Erato - 08-12-2013

(08-12-2013, 08:49 AM)asiek25 napisał(a): Ale niech mnie ktoś objaśni - co to jest diuna???
wydma Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - diuna - abask - 08-12-2013

Piękne te rzeczy, powiem bez mała
boś wspomnienie lata nam wyczarowała.
Muszelki przepiękne i jakby w 3D...
Gdy się im przyglądam to dotknąć je chcę.

Cudnie wyglądają te muszle i przepiękny blask od nich bije Wink))