Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - diuna - Shanna - 08-12-2013

Swiecznik bardzo ladny. Muszelki, te prawdziwe, dodaly uroku.
Ale bransoletka piekniejsza. Kolory pieknie sie przenikaja. Wosku takowego nie mam, ale mam samochodowy- w ilosci hurtowej. Nie zeby moj slubny tak dbal o samochod...w sumie nie pamietam kiedy wosk byl stosowany zgodnie z przeznaczeniemTongueTongue
Chyba sobie machne taka bransoletke. Bejce mam, bransoletke mam, czas mam....
A brzeg czarny to akryl, tak?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - diuna - Vika - 08-12-2013

Tak, świecznik bardzo ładny...
ale ja tak jak i Shanni - za bransoletą optuję Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - diuna - craftingbydominique - 08-12-2013

Tytul mi od razu przepiekna trylogie Herberta przypomnial... swiecznik, wprost przeciwnie, zwiewny, z lapaczami wiatru dzwoniacymi leciutko mi sie skojarzyl... sielanka nadmorka...
spelnia sie powoli marzenie o chatce nad wielka woda.. Smile kompletujesz cudenka, zycze Ci, zeby niedlugo mozna bylo je przeprowadzic na wiklinowy taras z widokiem po horyzont Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - diuna - Erato - 08-12-2013

Dzięki dzięki Big Grin
Shanna, brzeg bransy to akryl (granatowy, ale faktycznie wyszedł jak czarny). Uwaga z nakładaniem wosku na akryl, farba musi być bardzo dokładnie wyschnięta i nie za grubą warstwą, bo pod wpływem wosku zacznie złazić. A najlepiej zabezpieczyć farbę cieniutko lakierem i dopiero pojechać woskiem, ale tu bardzo chciałam, żeby wosk poszedł na surowe bejcowane drewno.

Abask - blaskjest od lakieru w sprayu, który się kupuje w budowlanych i który nazywa się Fly Color (są też kolorowe). To jest w ogóle niesamowity lakier, najszybciej schnący, jaki znam. Warstwa jest sucha na dotyk dosłownie w 10 minut, a połysk fantastyczny.

Domi - Herberta to była nie try-, a bodajże... eee, jak to będzie, sekstologia? Big Grin Przeczytałam swego czasu wszystkie sześć tomiszcz! Domek na plaży to raczej zostaje mi wirtualny, ale kto wie...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - diuna - Erato - 08-13-2013

Bardzo dobra jest ta serwetka - muszle wyglądają bardzo "trójwymiarowo" i realistycznie. Te prawdziwe naprawdę się wtapiają w całość.
Ale, nie o tym nie o tym... Idę znów pozazdraszczać Oli przecudnej morskiej puszki Smile Trwam we wstrząsie Big Grin

Dziewczyny kochane, mam roczek Big Grin Zarejestrowałam się dokładnie 13 sierpnia 2012.
To był dobry, inspirujący i rozwijający rok! Cieszę się, że tu trafiłam, ze mnie przyjęłyscie tak miło i że jesteście.
Wybaczcie, ze szampana nie rozleję, bo pisze dziś z iPada i nie umiem na nim wklejać zdjęć Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - diuna - Erato - 08-14-2013

(08-14-2013, 12:24 AM)Ataner napisał(a): Erato, gratulacje!
Masz już ząbki? Tongue Pierwsze kroczki postawiłaś? Tongue Jesz sama z miseczki? Tongue
Nieustającej weny i takich wspaniałych koleżanek jak MYBig Grin

O tak, jestem już dużą dziewczynką Tongue Rozwiniętą jak na swój wiek, no i grzeczną, skoro zasłużylam na takie koleżanki Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dziękuję za rok na forum! - Vika - 08-14-2013

Ty już chodzisz! Sama Big Grin

Ależ ten czas leci, dopiero co się urodziłaś na forum, a tu - proszę! strzelił Ci rok...

No to Cię wyręczę z tym szampanem -

   

a toast razem wznieśmy...

   


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dziękuję za rok na forum! - Zuza - 08-14-2013

Gratulacje! Smile

Niektórzy to szybko dojrzewają... Coś czuję, że do szkoły pójdziesz przed czasem i będziesz najmłodszą studentką w Polsce... Big Grin (Moja koleżanka ma 16-letniego studenta)


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dziękuję za rok na forum! - Shanna - 08-14-2013

Kolejnych lat owocnej pracy zyczeSmile
Najlepszego nasz pierwszoroczniakuSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dziękuję za rok na forum! - Erato - 08-14-2013

Dziękuję Wam za miłe słowa - przychodząc tu, nie sądziłam, że tak się przywiążę do forum i do Was wszystkich! Lubię tu wchodzić, pogadać z Wami, pooglądać piękne prace, poczytać, co sądzicie o moich. Bardzo, bardzo dziękuję Heart

A teraz torcik Big Grin
[Obrazek: 0qj8.jpg]