Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - asiek25 - 08-22-2013

Ja też nie cierpię robić coś dla kogoś na zamówienie, a już szczególnie pod dyktando. I dlatego prawie przestałam. Czasem coś dla kogoś zrobię, albo w prezencie, albo ot tak, po prostu. Jak się spodoba to super, a jak nie, to się nie obrażam, bo gusta są różne.
A o tym pudełeczku to nie wiem co powiedzieć. Z początku nie kumałam na jakie ono ma być obrączki, a potem doczytałam, że to na ślub. No i chyba mi na taką okazję nie pasuje. Te kamyki w środku niby są fajne, ale jakoś mi tak dziwnie wyglądają. Wieczko tak samo. Niby fajne, ale coś mi z nim nie tak. Jedynie transfer mi się podoba, ale już te kropki wokoło to niekoniecznie.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - Zuza - 08-22-2013

A według mnie właśnie na tę okazję! Pod warunkiem, że się nie lubi kwiatków, obrączek i karet...

Chciaz z drugiej strony to w ogóle nie wiem po co w ogóle takie pudełko... I te wszystkie ozdoby, kwiaty, stroiki itp. Ale we mnie romantyzmu tyle ile reumatyzmu.. Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - Erato - 08-22-2013

(08-22-2013, 01:15 PM)Zuza napisał(a): Ale we mnie romantyzmu tyle ile reumatyzmu.. Big Grin

Rozwaliłaś mnie Big Grin To Ci życzę zerowego poziomu romantyzmu Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - craftingbydominique - 08-22-2013

Moge sie zalozyc, ze karety w puchowej kapieli bylyby odrzucone po tysiakroc przez mlodych, tu mini wskazowka sa ksywki, ktore 'musza byc' SmileSmile, gora dla mnie swietna, przecierki na szesc, szkoda, ze sie srodek rozmazal, skorzajrzenia z kamiennym sercem czy innym murem nie wystapily nawet po przeczytaniu, ze takowe moga wystapic i po wytezeniu woli calej niewielkiem mojej, zeby nie wystapily... dla mnie kamienie na mega plus!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - Erato - 08-22-2013

No cóż, myślę, że dzisiaj będę wiedziała, czy trafiłam, czy nie... Na razie posprzątam i wyczyszczę stół, zwinę folię, która od tygodnia spowija moją kuchnię i pół salonu, i dam sobie chwilę spokoju od decu Big Grin (no, nie licząc jednej małej szkatułki, którą trzy razy przerabiałam i teraz już jestem chyba na dobrej drodze do wersji ostatecznej Tongue )


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - craftingbydominique - 08-22-2013

daj czas na zwiniecie folii, ktora zalega... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - anika - 08-22-2013

Szału nie ma, ale chyba o to chodzi. Ważne są obrączki. Pudełeczko jest oryginalne i z pomysłem. To powinni docenić zamawiający. Reszta ,rzecz gustu, mnie się podoba. Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - apawlaczka - 08-23-2013

a dla mnie atutem tego pudełeczka jest właśnie jego nieszablonowość ślubna, młodzi będą mogli użyć później pudełeczka na pamiątki, nie koniecznie ślubne (np. opaseczki z rączek dzidziusia) i będą pamiętali, ze w dniu ślubu było z nimi w kościele czy usc. Poza tym starannie wykonane i z pomysłem, dla mnie super :-)


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - Shanna - 08-23-2013

Wykonanie pierwsza klasa. Starannie I czysto.
Kropeczki nie tylko zamaskowyaly cienie ale I dodaly uroku. Kamyki nie bardzo mi pasuja, ale to juz bylo napisane wyzej.
aaaa I tytul watku mnie zdziwil....myslalam ze jajo robilas...I mysle....jaka wielkanoc....potem przeczytalam twoj post I zaczelam sie smiacTongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - Erato - 08-23-2013

Dziewczyny kochane, dziękuję za te wpisy, naprawdę - dzięki nim mogę zdać sobie sprawę, jak różnie różne osoby odbierają tę samą pracę.
Pan młody in spe napisał mi w mailu "dziękujemy bardzo, fajnie wyszło!" - więc szczerze mówiąc nie wiem, czy faktycznie im się podoba, czy napisał tak z uprzejmości Big Grin

Lady, jakie tam mistrzostwo, przesadzasz - przecież to tylko serwetka naklejona po całości i zaprasowana. Chyba nie mogłam pójść na większą łatwiznę Tongue

Tak się jeszcze wytłumaczę z tych kamyków w środku - młodzi chcieli koniecznie, żeby w pudełku była przegródka. To pierwsze pudełko zaczęłam robić na bazie pudełka na karty, które ma przegródkę. Ale ten drugi wariant jest z mniejszego pudełka, bez żadnej przegródki i musiałam coś wymyślić... A ponieważ zdecydowałam się na ten "kamienno-romantyczny" motyw na wierzchu, to pomyślałam o kamyczkach w środku.

A ten pierwszy wariant wykończę, bo co mam z tym począć - pewnie nie będziemy kupować żadnego prezentu, tylko będzie "tradycyjna koperta", więc my zamiast koperty damy prezentową składkę w pudełku. Trzeba będzie równo podzielić wkład Big Grin Albo włożyć pieniądze do przegródki dla Królika (ona), a Gekonowi zostawić karteczkę "poproś żonę" Big Grin