Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - Erato - 08-26-2013

Pardon, puszka miała być. Puszka talentu, taka z rybami z nocnego nurkowania Tongue
Szablony za 9 zeta są małe! Poszukaj takich najmniejszych, z zielonego plastiku. Głównie wzorki dla dzieci Big Grin

PS. Jak mi butlę zakręcisz, to ja na Ciebie rzucę najgroźniejszą nurkową klątwę, a brzmi ona tak:"obyś musiała nurkować w pożyczonej posikanej piance" Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - Erato - 08-26-2013

Jakby co, to daj znać, toć pędem nabędę szablony i Ci poślę. Jutro sfocę jeszcze drugi, cóś w rodzaju kwiatka.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - Shanna - 08-26-2013

Torba superSmile
Tez mam ochote chwycic za medium do tkanin bo mam cos do przerobki, ale jakos mnie sie nie chce...lenia mam.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - Zuza - 08-26-2013

Omatko! Ale bomba! SUPER!!

Ja też morskie lubię, ale z Oli walczyć nie będę, bo jeszcze mi życie miłe...

Kupiłam ostatnio papier toaletowy w koniki morskie i tak mnie kusi niestandardowe wykorzystanie go... Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - Erato - 08-26-2013

Dziewczyny, dziękuję, Heart rośnie Big Grin

Ataner, dzięki za pomysł z plastikiem "biurowym" - zaraz się rozejrzę, co by tu w biurze zdemolować na potrzeby mojej torby Big Grin

Zuza, papier toaletowy z konikami morskimi?! Czego to ludzie... Na jakąś miłą puszeczkę na pewno będzie świetny Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - Erato - 08-26-2013

Oli, to są szablony na ścianę pomyślane, a nie na dekupażowe fanaberyjki Smile Na większe rzeczy typu torba są OK. A jak Ty wycinasz szablon z okładki?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - Erato - 08-26-2013

Z folii samoprzylepnej... Sorko, no to trzeba obadać sprawę! (o ile ta folia jest także samoodlepna Big Grin )


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - craftingbydominique - 08-27-2013

Czytajac Grazynke juz myslalam, ze sobie swoje wzory z glowy na ploter oddam i oni mi za pol darmo szablon wyskubia na poczekaniu... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - abfd - 08-27-2013

Pudełeczko bardzo mi się podoba. Jest nietypowe i skromne. I może być używane również później, a nie tylko z okazji ślubu. A ma swoją wymowę, właśnie przez to kamienne serduszko.
Torba jest pierwsza klasa. Kompozycja serwetki i nietypowego wykorzystania szablonów jest naprawdę świetna. Podoba mi się pomysł z cieniowaniem i dekorowaniem wzoru z szablonu.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - Erato - 09-02-2013

Moja mama dostała od koleżanki wiśniówkę - no ale proooszę Was, co za butelka... A że akurat w Rossmannie wyprzedawali po 6 zeta wspaniałe butelki z korkiem na skobelek, i się nie oparłam, to jakże mogłam nie zrobić butelki Big Grin
Motyw nawiązuje do zawartości jedynie kolorem kwiatków, trochę jakby wiśniowym... I ptaszek brzuszek też ma jakby wiśniowy... I minkę lekko jakby ucieszną, jakby po łyku naleweczki... No to powstała ptasia butelka Smile