Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - gofira - 09-03-2013

a kto powiedział ze musi nawiązywać do zawartości- butla fajowa, wykonanie też ok. mi najbardziej podoba się wykończenie szyjki - zawsze mam z tym problem a tu prosze tak delikatnie rozmazane
brawo jestem na tak


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - Erato - 09-03-2013

(09-03-2013, 12:21 AM)abask napisał(a): Tak jak napisała asiek25 cudnie wygląda to nie dociapanie. Taka mgiełka wyszła Wink I motyw i kropeczki super wyglądają Wink
mam taką butelkę tylko ciemną i nie mam jeszcze na nią pomysłu Wink
Ha ha, Ty nie masz? Nic Ci nie wierzę Tongue

craftingbydominique napisał(a):A wlasnie za malo jest czerwieni w decu! Wlasnie teraz sobie to uswiadomilam, taki chyba nie bardzo kompatybilny kolor... zreszta ja tu nie widze czerwieni, ale piekna kompozycje motywu i wykonczenia, idealny minimalizm Smile A wiesz, co mi sie podoba najbardziej? Te pare kropek z ciemna obwodka pod ptaszeciem....
Domi Heart Ja jestem bardzo dumna z tych kropek, jak głupio by to nie brzmiało Big Grin Bardzo mi się taki efekt podoba, choć oczywiście jest dość przypadkowy, farba była zbyt mokra i za duże krople popryskałam, więc przyłożyłam chusteczkę i zostały tylko takie "bąble"

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za wszystkie wpisy, serce mi rośnie i czuję się uskrzydlona Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - JoannaC - 09-03-2013

Ulala pikny ,oj pikny ten ptaszorek na tej butelczynie


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - abask - 09-03-2013

(09-03-2013, 10:12 AM)Shanna napisał(a):
(09-03-2013, 12:21 AM)abask napisał(a): mam taką butelkę tylko ciemną i nie mam jeszcze na nią pomysłu Wink

cos mi sie wydaje, ze juz maszSmile

Serio, serio... jeszcze nie mamWink)) Stoi i tak sobie czeka i czeka Wink))


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - małgos - 09-04-2013

Bardzo lubię robić butelki ,twoja śliczna kropeczkowa a,ten motyw na butelce nigdy nie przypuszczała bym że tak fajnie wyjdzie super praca Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - craftingbydominique - 09-04-2013

Mi sie akwarelowe kropy zawsze najbardziej podobaja, trudno je uzyskac, bo wlasnie trzeba na bardzo mokro pryskac, a to grozi splywaniem... I polaczenie krwistych, rownych pryskan z dwukolorowymi, bo rozmytymi kropami, w bagiennych kolorach, bardzo przyciaga wzrok. Aha, no i brawa za idealne wycinanie Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - Erato - 09-04-2013

Dziewczyny, pławię się w Waszych pochwałach Big Grin Bez przesady jednak chyba, to tylko wzorek naklejony na butelkę i popryskany farbą ze szczoteczki do zębów Big Grin
Z wycinaniem to szło mi dobrze, ale pod koniec mi się odechciało i w środku między łapkami jest niewycięte wcale. A tło serwetki było kremowe, nie białe... - ale to zobaczy tylko naprawdę wytrenowane dekupażowe oko Tongue

Dziękuję bardzo, bardzo za miłe komentarze! Heart


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - wspomnienie wakacji - Erato - 10-01-2013

Nic nowego nie mam, ale mały update jeśli chodzi o torbę - przed wyjazdem na urlop zdążyłam ją jeszcze trochę podrasować, tj. dodałam wykończenia kolorowymi sznurkami. Dno usztywniłam zakupionym w pasmanterii sztywnikiem. Torba była w użytku, na dowód czego załączam zdjęcia z plażą w tle Big Grin



Acha, no i muszę się pochwalić, że pudełko ślubne zostało wykorzystane, w urzędzie młodzi wyciągnęli z niego obrączki, a ja stojąc wśród gości pękałam z dumy Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - wspomnienie wakacji - gofira - 10-01-2013

fajny pomysł no i jakie tło hmhm


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - wspomnienie wakacji - Zuza - 10-01-2013

Oraju! Ależ elegancko ta torba wygląda! Jak z jakiegoś super-sklepu (nie znam markowych sklepów... Sad ) za grube pieniądze!