Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - wspomnienie wakacji - Shanna - 10-01-2013

Ta torba to majstersztykSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - wspomnienie wakacji - wiolka42 - 10-01-2013

Ta torba na tej plaży wygląda jak jakiś skarb wyrzucony przez fale SmileSmile. Superaśna Wink.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - wspomnienie wakacji - Vika - 10-01-2013

No Muzaga!
Co Ci powiem, to Ci powiem - absolutnie mi się podoba! O!
Jak bym jechała na jakąś wodę, to bezapelacyjnie chciałabym taką mieć!!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - wspomnienie wakacji - craftingbydominique - 10-01-2013

Torba jest niesamowita, wykonczylas ja po prostu perfekcyjnie... ja bym na wszelki wypadek, na takich wakacjach, wszystkim wspominala od niechcenia, ze to ja.... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - wspomnienie wakacji - Rapsody - 10-01-2013

Torba super, kocham takie rzeczy i takie klimaty Heart


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - wspomnienie wakacji - Erato - 10-01-2013

Ho ho dziewczęta, to żeście mnie mile połechtały, nie ma co Big Grin Bardzo Wam dziękuję Heart
Vika, z chęcią bym Ci sprezentowała, ale wiesz, Oli już dawno zabrała... Chociaż ona chyba ma jeszcze tę wersję bez sznurków Big Grin

Rapsody, witaj w moim wątku Smile

Zuza, za grube pieniądze powiadasz... No, to mi się podoba Cool Chyba w ramach autoreklamy, jak radzi Domi, powinnam doczepić do torby jeszcze metkę z grubą ceną Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - wspomnienie wakacji - Erato - 10-02-2013

(10-01-2013, 08:15 PM)mery napisał(a): O matko,jaka torbaSmileSmileSmile Po prosty świetnaSmileSmile
Jak Ty ją zrobiłaś??

Precyzyjnie mówiąc, nie zrobiłam, a ozdobiłam Smile Torba jest gotowa mery no i zwyczajnie dekupnięta, pomalowana, a sznurki mozolnie doszywałam klnąc na czym świat stoi, bo szyć nie umiem i nie lubię Tongue

Więc sorry oli, nie tym razem Rolleyes


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - wspomnienie wakacji - Erato - 10-02-2013

Dziękuję dziewczyny kochane, aż mi się gęba śmieje, no dla takich komentarzy to warto było się męczyć z tym szyciem Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - wspomnienie wakacji - satori - 10-02-2013

Przyklasnąć już mi tylko pozostało.Fantastyczna,naprawdę fantastyczna torba.Motywy morskie,sznureczki,materiał - cudowne.Świetnie ją sobie wykombinowałaś.Podziwiam


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Erato - 10-22-2013

O tej butelce się ostatnio dość głośno zrobiło na forum Big Grin Wino w niej sprzedają kiepskie moim zdaniem (no OK, za 15 zł nie wymagam enologicznej ekstazy), ale butelka jest jak stworzona do rękodzielniczej obróbki! Szkoda, że nie zrobiłam fotki "przed", no ale większość z Was wie, jak ona wygląda, ma "gotowe" reliefy w kształcie kwiatków. De decou niekoniecznie, ale do malowania, zakuwania i podobnych technik - idealna.
Ja najpierw chciałam być oryginalna i wypróbować na niej warstwowe malowanie/wycieranie, które na wyciskanych wzorach pokazała Dominika. Ale to mi się nie udało kompletnie, ta metoda jest raczej dobra do wzorów, które są właśnie wklęsłe, a nie wypukłe. Po paru warstwach farby i lakieru na przemian stwierdziłam, że to kompletnie nie to i wsadziłam pod wodę. Jak zaczęłam myć, to się wymyła nie tylko farba z wierzchu, ale potem i lakier, aż "domyłam się" do podkładu z pierwszym kolorem, a na kwiatkach - do gołego szkła Big Grin Zaczęło to wyglądać interesująco, więc częściowo te kwiatki wyczyściłam, częściowo zostały zamalowane, a na niektórych zostawiłam efekt "obdrapania". Potem po prostu ją pomalowałam - na podkładzie Fluggera pierwszym kolorem był jasny turkus, na to poszło ciapanie złotem i ciemnym granatem, na to turkusowa, granatowa i złotobrązowa mika, na koniec jeszcze odrobina pasty Pentartu w kolorze bronze. Jest jeszcze lakier opalizujący na złoto (Pentart Chameleon), ale na tym wszystkim w ogóle go nie widać. Wykończone szklącym Renesansem, wypieczone w piekarniku.
Efekt końcowy mnie osobiście zdecydowanie usatysfakcjonował, a sfotografować coś, co jest obłe, szklane, ma tyle kolorów i opalizuje, jest niemożliwością...
W każdym razie zabawa była przednia i chyba się jeszcze skuszę na to niedobre wino Cool

I jeszcze jedno zdjęcie detalu, "najsmaczniejsze" są te mikrokosmosy koloru, które się na niej porobiły Smile