Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - gofira - 10-22-2013

oli oddawaj ja chciałam - bo fajowa ona - super jest brawo kolorystyka swietna- szkoda, że nie da sie tego powtórzyc no ale tak właśneijest z ciapaniem- nei ma opcji by powtórzyć Sad i te wisielce koralikowe fajnie dopełniaja całości TAAAAAAK SUUUUPER


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Erato - 10-22-2013

(10-22-2013, 12:11 PM)gofira napisał(a): szkoda, że nie da sie tego powtórzyc no ale tak właśneijest z ciapaniem- nei ma opcji by powtórzyć
Gofi, i to jest właśnie najlepsze! To jest największa wartość takich prac, są naprawdę niepowtarzalne, nawet gdyby autorka się mocno wysilała Big Grin

Chociaż z drugiej strony - każda ma jakieś własne "zwichrowania". Ja choćbym się nie wiem jak starała, to wychodzi mi na niebiesko Tongue Ciekawa jestem, jaki osiągnęłabym efekt, gdybym sobie powiedziała "dziś niebieskiego nie tykasz, wolno tylko zielony i brązowy" Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Vika - 10-22-2013

taki efekt przenikania kolorów i absolutnej nieprzewidywalności tego co będzie na końcu (właściwie to tu końca nie ma - można tak się bawić, bawić, bawić, i bawić... ) - zawsze mnie zachwyca i rozmarza Smile
uwielbiam prace wykonane w ten sposób - można spędzić cały dzień na oglądaniu i podziwianiu, bo one, te prace, są inne w każdym cm2...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Zuza - 10-22-2013

Omatko! Też się zakochałam! Od pierwszego wejrzenia i nieszczęśliwie... Sad


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - wiolka42 - 10-22-2013

Podziwiam ogromnie Erato Vikę Gofi ( jak którąś pominęłam sorry Smile) za takie prace .SZACUN wielki Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Erato - 10-22-2013

Zuza, a dlaczego nieszczęśliwie... Ja myślę, że ta butelka Cię kocha z wzajemnością... Może nie tak mocno, jak Cię kochają puszki, no ale jednak Big Grin

Wiolka, bardzo mi miło, dziękuję.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Zuza - 10-22-2013

Nieszczęśliwie! Może i butelka mnie kocha, ale nie możemy być razem, bo Oli zabrała moją miłość... Sad


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Erato - 10-22-2013

Grudziądzu
okrutny Grudziążku
zdusiłeś mą miłość
w zalążku

Big Grin
wiem to nie na temat i Grudziądz nic tu nie ma do rzeczy, ale tak mi się skojarzyło, a to z cudnego tekstu piosenki chyba z Kabaretu Starszych Panów, a ostatnio śpiewanej przez Turnaua.

Znalazłam! Nie do końca cytat był prawidłowy, a tekst jest wprost rozkoszny, to Was uraczę całością - tytuł brzmi "O Kutno!", a autorem jest oczywiście Jeremi Przybora:
Cytat:Jakie to smutne – jakie to smutne –
wysiadła miłość ze mnie za Kutnem !
Jeszcze w stolicy wsiadałem na Głównym
z uczuciem uczuć kolosom równym –
za Kutnem pociąg stanął i ... cześć ! –
wysiadła miłość i poszła gdzieś.

O Kutno ! O Kutno !
wyprałoś mnie z uczuć jak płótno.
O Kutno ! Okrutne Kutenko ! –
odjęłoś mi miłość jak ręką.

Próżno w Toruniu czeka dziewczyna –
zbiegłej miłości mojej przyczyna.
Jaki to smutek, ach, jaki to smutek,
gdy od przyczyny się urwie skutek !
Co robić, człowiek nie wie już sam –
O ! – jak ja znam to, jak ja to znam !

O Kutno ! O Kutno ! –
wyprałoś mnie z uczuć jak płótno.
O Kutno ! Okrutne Kutenko ! –
odjęłoś mi miłość jak ręką.

Jak to się stało, no jak to się stało,
że serce Kutna nie przetrzymało ?
Co jest w tym Kutnie, no, co jest w tym Kutnie –
że ono nieraz jak nożem utnie ?
Aczkolwiek kiedyś było i tak –
z Grudziądzem miałem podobny fakt.

Grudziądzu, Grudziądzu
tyś serce mi zrobił z mosiądzu.
Grudziądzu, okrutny Grudziążku ! –
Uczucie-ś ukrócił w zalążku.

Aczkolwiek kiedyś było i tak - *)
Z Krakowem miałem też taki fakt.
Krakowie ! Krakowie !
Tyś pustkę mi zrobił w alkowie.
Krakowie, okrutny Krakówku ! –
Miłości-ś mej miejscem pochówku.
No – tak...



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Zuza - 10-22-2013

Oli - dobra kobieto - me uczucia wyratowałaś z przepaści beznadziei! Nawet słońce zajaśniało za długo nie mytą szybą! Big Grin

Erato - nie znałam tej piosenki... chyba... I w życiu nie byłam w Kutnie... na pewno! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Erato - 10-22-2013

Ha ha, ja ani w Kutnie, ani w Grudziądzu Smile A piosenkę polecam, jak i całą płytę "Cafe Sułtan", same takie perełki!