Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - na szkocką w szkocką - Shanna - 11-15-2013

Ale czadSmile Kolorki piekne, az po oczach daja.
A wiesz jaki to klan? Bo tak sobie przez ciekawosc szukalam I chyba wyszukalam - chyba, bo odcieni I kombinacji jest mnostwo I mniej wiecej przy 10tym dostalam oczoplasu- ze to bedzie grupa tzw. royal tartan. Odcieni I kolorow mnostwo ale najbardziej mi przypasowal wlasnie do tej grupy.

A wracajac do butelki - niezla podroz odbylas w tym tyg. Z Wenecji dotarlas do Szkocji...a gdzie potem??? Za ocean?


RE: Decu każdy może - na szkocką w szkocką - abask - 11-15-2013

Znów serwuje nam Erato
takie flaszki jak na lato.
Shanna mówi " podróżnicze"....
Jakie? Ano zaraz Wam wyliczę.
Najpierw miasto co na wodzie pływa,
jakaś tajemnica tę butlę okrywa.
Przy drugiej taki power dostała,
że aż do Szkocji powędrowała.
Butelkę w szkocką kratę zrobiła
i nawet krawat jej założyła.
Lecz nie posmakuje ani kropelki
bo Szkot to przecież jest sknera wielki!

Smile


RE: Decu każdy może - na szkocką w szkocką - AnaLena - 11-15-2013

Wypasiony ten krawat Wink bardzo mi się podoba Smile


RE: Decu każdy może - na szkocką w szkocką - apawlaczka - 11-15-2013

zabawna wariacja na temat opakowania ulubionego trunku szkotów, bardzo fajny pomysł :-)


RE: Decu każdy może - na szkocką w szkocką - Zuza - 11-15-2013

Ale DUDO!!! Big Grin

A skąd masz taką serwetkę?


RE: Decu każdy może - na szkocką w szkocką - AnaLena - 11-15-2013

Ale padłam jak zobaczyłam butelkę z Wenecją, którą wcześniej przeoczyłam gdzieś... Confused
Ja pierdziu... jaki piękny krak, piękny motyw, te reliefy... cud-miód Heart
Krak wypełniałaś porporiną? Czym lakierowałaś?


RE: Decu każdy może - na szkocką w szkocką - Erato - 11-15-2013

Shanna, royal tartan brzmi naprawdę nieźle Wink Ale na krawaciku jest trochę inna! Big Grin

Hania, piękny wierszyk Smile Ja na szczęście whisky nie lubię, wiec mi nie żal Wink

Zuza, kupiłam jedną taką serwetkę przy okazji jakichś zakupów w necie. Ale dzisiaj widziałam takie w moim lokalnym markecie, tylko w takim mniejszym formacie. Mogę kupić paczkę, jakby ktoś chciał Shy

AnaLena, krak na weneckiej jest wypełniany pastą woskową Pentartu i odrobinę niebieskim cieniem sypkim, no czyli powiedzmy ze czymś takim jak porporina. Lakierowane werniksem szklącym Renesansu - krak Medium Stamperii nadaje się pod lakier wodny.


RE: Decu każdy może - na szkocką w szkocką - craftingbydominique - 11-15-2013

Korek jest ok, ona oszczedna mimo nasycenia, wiec korek oryginalny nie przeszkadza ani troche. Sama kompozycja na piatke plus ten krawat - cymesik! Smile


RE: Decu każdy może - na szkocką w szkocką - Vika - 11-16-2013

YES!
Jak zwykle dla butli zresztą Smile


RE: Decu każdy może - na szkocką w szkocką - Erato - 11-16-2013

Bardzo dziękuję wszystkim za "głosy za" moją kraciastą butelczyną! Może z niej wypiję za Wasze zdrowie Wink