Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - talerz i róż ciąg dalszy - z_agatka - 11-30-2013

Super ten talerz. Bardzo mi się podoba.


RE: Decu każdy może - talerz i róż ciąg dalszy - Erato - 11-30-2013

(11-30-2013, 12:43 AM)craftingbydominique napisał(a): I znow widze komplet..... i tak pod owoc kazdemu..... posikane, goscie, znaczy Smile
Big Grin No to chyba nie zrobię... Wolę, żeby mi sie goście nie posikiwali Big Grin Ale talerzyków dokupię.


RE: Decu każdy może - talerz i róż ciąg dalszy - Erato - 11-30-2013

Coś z owocem, zdaje się Dodgy


RE: Decu każdy może - talerz i róż ciąg dalszy - Shanna - 11-30-2013

Talerz piekny. I choc ta serwetka zawsze mi sie taka nijaka wydawala Tobie udalo sie ja swietnie wpasowac.
Podziwiam robienie tych kreseczek konturowka.


RE: Decu każdy może - talerz i róż ciąg dalszy - abask - 11-30-2013

Talerzyk jest świetny Wink Rzeczywiście, że faktura talerzyka jest bardzo dekoracyjna Wink))


RE: Decu każdy może - talerz i róż ciąg dalszy - Vika - 11-30-2013

Kocham "obrabiać" szkło (o ile nie ma kształtu butelki...)
Brawo za talerz!


RE: Decu każdy może - talerz i róż ciąg dalszy - Erato - 11-30-2013

Kochane jesteście, jak zwykle Heart
Grarut, dziękuje za piękne komplementy Smile Cieniowanie to była bardzo miła zabawa tutaj... Zrobiłam tak bardzo klasycznie, czyli akrylówką z opóźniaczem.
A motywy na talerzu nie są wcale rozmieszczone przeze mnie, to jest po prostu naklejona cała serwetka! Smile
Shanna, kreski było łatwo zrobić, bo szkło ma wyżłobione takie rowki, wiec tylko trzeba było przeciągnąć wzdłuż.

Vika, ja tez lubię szkło, włączając butelki Big Grin

Wszystkim dziękuję za wpisy! Smile


RE: Decu każdy może - talerz i róż ciąg dalszy - apawlaczka - 11-30-2013

przepięknie wykorzystałaś walory tego talerza, serwetka w róże pięknie się na nim prezentuje :-)


RE: Decu każdy może - talerz i róż ciąg dalszy - Erato - 12-01-2013

Dziękuję dziewczyny!
Mery, jesteś niesamowita Smile Faktycznie wzór niespecjalnie z mojej bajki... Lecę dziś po te talerzyki. Kosztują 7 zł, więc może przygarnę kilka Rolleyes


RE: Decu każdy może - Maria's secret - Erato - 12-01-2013

Chcę Wam jeszcze pokazać pudełko, które wiele przeszło, następnie zostało odłożone w kąt, bo nie miałam serca do niego, aż wreszcie spotkało swoje przeznaczenie Big Grin Najpierw zrobiłam na nim transfer lakierowy na całej powierzchni wieczka, ale zrobiłam niedobre tło i wszystko kompletnie mi się nie podobało... Darłam, szlifowałam, zamalowałam na biało, nakleiłam serwetkę. Pięknie było do momentu, gdy postanowiłam na niej wypróbować lakier postarzający... Klapa na całej linii. Darcie i szlifowanie numer dwa Big Grin
W końcu nakleiłam nową serwetkę normalnie na równo po całości i przestałam kombinować Big Grin Jednak nie wiedziałam, co dalej.
Aż przyszła do mnie moja "uczennica", jedyna jak na razie, i do zrobienia wieszaka wybrała sobie - tę samą serwetkę!
Pudełko więc zaczęło do mnie mrugać ze swojego zakurzonego kąta, odkurzyłam, polakierowałam, dodałam metalowy szyldzik z napisem "Maria's secret", bo dziewczę ma na imię Maria i ma lat dwanaście, więc wyobrażam sobie, że w tym wieku lubi się mieć pudełko na swoje sekrety Wink Niestety konturówką władam mocno średnio, by tak rzec, więc napisow daleko do doskonałości... Jest zalany Mod Podge Dimensional i spryskany lakierem.
Dół i wnętrze - kolorowe bejce i wosk.
Młoda dostanie na Mikołaja Smile Myślicie, że jej się spodoba?