Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - Maria's secret - wiolka42 - 12-01-2013

Dla mnie na bank by się spodobała . Myślę że jej też Smile. Darcie i szlifowanie dwa razy o matuchno ja chyba bym wyrzuciła na śmietnik Wink. Piękna praca , ja jeszcze nie poczyniłam żadnego pudełka ani szkatułki ale już chodzi za mną pomysł. Na razie mam fazę na wszystko co się wiąże ze świętami . Kocham robić te bożonarodzeniowe ozdoby Smile.


RE: Decu każdy może - Maria's secret - Shanna - 12-01-2013

Mnie tez by sie podobalo takie pudeleczko. Serwetke lubie, kolory mi sie podobaja.
Drzec bym nie darla. Predzej bym do kosza wywalila albo przemalowalaTongue


RE: Decu każdy może - Maria's secret - Vika - 12-01-2013

Sekretne pudełko Mariowe wyszło bardzo Smile
Motyw rozwijający ciekawość i wyobraźnię, kolorystyka też w dechę.
Tylko wysupłaj tego jednego skopanego ćwieka i wbij go jeszcze raz...


RE: Decu każdy może - Maria's secret - Erato - 12-01-2013

(12-01-2013, 05:22 PM)vika napisał(a): Sekretne pudełko Mariowe wyszło bardzo Smile
Motyw rozwijający ciekawość i wyobraźnię, kolorystyka też w dechę.
Tylko wysupłaj tego jednego skopanego ćwieka i wbij go jeszcze raz...
No właśnie boję się, bo te niby-ćwieczki mają takie cienkie, dość delikatne wąsy, zamiast mocnego trzpienia Sad Obawiam się, ze sie to wszystko urwie przy próbie wyjęcia... Wtedy zostanie przyklejenie tego na montażowy.

Oli, myślę, że Maryśka będzie zadowolona - obserwowałam ją, jak przeglądała moje serwetki, na wszelkie kwiatuszki, różowości i obrazki ani spojrzała. Wybrała właśnie tę z mapą, alternatywnie tę samą tylko w wersji czarno-białej i trzecią z motywem nut. Wieszaka jeszcze nie skończyłyśmy, ale zapowiedziała, ze druga strona będzie black&white. Dziwne dziecko Big Grin Dlatego ją lubię Big Grin


RE: Decu każdy może - Maria's secret - Erato - 12-01-2013

Mery no przykro mi... Tym razem to nie dla Ciebie. Dla Ciebie zrobię Mery's secret Wink

Szyldziki są Stamperii, do kupienia w Empiku.


RE: Decu każdy może - Maria's secret - Erato - 12-01-2013

Zmobilizowałyście mnie i poprawiłam tego ćwieczka - delikatnie przesunęlam śrubokrętem, nie wyjmowałam. Jeszcze nie jest idealnie, ale znacznie lepiej.


RE: Decu każdy może - Maria's secret - abask - 12-01-2013

Jejku... Tyle dziewczyny napisały, że dla mnie nic nie zostało... Śliczna skrzyneczka sekretnikowa Wink


RE: Decu każdy może - Maria's secret - craftingbydominique - 12-01-2013

Alez te boki przecudne... rameczka sie idealnie tu wpasowala, gora czysta, wiec szyldzik dopelnia. Bardzo ciekawa calosc!


RE: Decu każdy może - Maria's secret - z_agatka - 12-01-2013

O fajne. Jak dziewczynka sama wybrała takie serwetki, to na bank jej się spodoba. Mój 8-letni syn też zbiera pudełka Wink, nie wiem na co, ale chce mieć ich dużo. A jak się robi takie cieniowania bejcami. Bardzo mi się to podoba, ale ja na razie trenuje klejenie serwetek bez zmarszczek Wink


RE: Decu każdy może - Maria's secret - Erato - 12-02-2013

(12-01-2013, 10:50 PM)z_agatka napisał(a): A jak się robi takie cieniowania bejcami.
Zwyczajnie, pasmo pędzlem jednym kolorem, kolejne innym i tak dalej Smile Bejca się rozlewa trochę i kolory się ładnie przenikają.