Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - Maria's secret - z_agatka - 12-02-2013

Dzięki, muszę na czymś popróbować.


RE: Decu każdy może - Maria's secret - Erato - 12-04-2013

Nata, grarut, bardzo Wam dziękuję Heart
A czy ktoś wie, gdzie kupić małe narożniki metalowe? Marzyłam o takich na tej skrzyneczce, ale niestety nie znalazłam nigdzie. Udało mi się tylko kupić w kolorze srebrnym i to znacznie większe...
A, gwoździk poprawiony Smile


RE: Decu każdy może - Maria's secret - Erato - 12-04-2013

Grarut, dzięki! Kurcze że ja tam wcześniej nie zajrzałam Sad Takie w kolorze starego złota byłyby idealne do pudełka dla Maryśki... Ale w sumie nic straconego. Najwyżej dokupię i dokręcimy Big Grin


RE: Decu każdy może - Maria's secret - apawlaczka - 12-04-2013

pudełeczko sekretne idealnie w moim guście, sama bym talkie chciała :-) całość dobrze dopasowana i w ogóle pięknie wykonana - super


RE: Decu każdy może - Maria's secret - AnaLena - 12-04-2013

Jaki super motyw, a jakie piękne kolory!!! Świetnie to wszystko skomponowałaś, jestem pod wrażeniem.


RE: Decu każdy może - stan ważkości (prezent dla Dominiki) - Erato - 12-07-2013

Mój prezent dla Domi, czyli wazon z ceramiki biskwitowej - z motywem ważkowym z serwetki. Pomyślałam sobie, że jak dla Dominiki, to będzie coś nietypowego, bo ona serwetek w decou nie używa Big Grin
Poza motywem wazon został pomalowany (raczej zalany, zaciapany, zakropkowany i pomazany) bejcami do drewna oraz akrylami, miejscowo dałam krak dwuskładnikowy o bardzo różnej grubości warstwy, dlatego niektóre pęknięcia są drobniutkie, a w niektórych miejscach niemal rozpadliny Smile Spękania są wypełniane mikami, w wielu miejscach miki posłużyły także do podkreślenia kolorów i zrobienia błyszczących akcentów, co już oczywiście widoczne jest tylko na żywo.

Wazon niestety nie jest poszkliwiony w środku, więc Domi moja droga, jeśli chcesz w nim trzymać kwiatki, to tylko suszone Big Grin Właściwie to moja pełna koncepcja tego wazonu wymagałaby włożenia do niego zasuszonych pałek wodnych, więc będziesz musiała się przejść po okolicznych mokradłach Big Grin

I jeszcze detale - wokół szyjki zawiązany jest sznureczek ze szklanymi i ceramicznymi koralikami.


RE: Decu każdy może - stan ważkości (prezent dla Dominiki) - Kruszyna - 12-07-2013

o qrde! ale cudny! pięknie go zrobiłaś, nawet nie pytam jak.....


RE: Decu każdy może - stan ważkości (prezent dla Dominiki) - abask - 12-07-2013

Oj, piękny ten wazon Wink)) Człowiekowi słów brakuje aby go opisać.


RE: Decu każdy może - stan ważkości (prezent dla Dominiki) - wiolka42 - 12-07-2013

Obłędny . Aga szoruj na podium - zasłużyłaś SmileSmile.


RE: Decu każdy może - stan ważkości (prezent dla Dominiki) - apawlaczka - 12-07-2013

MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!!!!!! ówielbiam takie prace, kocham dosłownie takie szaleństwa kolorów, bardzo artystyczne podejście do decou. Aż brak słów...