Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Vika - 10-30-2012

(10-29-2012, 09:52 PM)Erato napisał(a): Ha ha, też potrzebujesz pudła na gwoździe? Tongue

Nie na gwoździe tylko na paciorki, przyda się jak nic Big Grin

A zakładki, no, no... i jedna i druga coś w sobie ma, a ta zielona to mój faworyt Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - anika - 10-30-2012

Podoba mi się ta zielona zakładeczka, jest taka niepowtarzalna.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-30-2012

(10-30-2012, 12:29 PM)vika napisał(a):
(10-29-2012, 09:52 PM)Erato napisał(a): Ha ha, też potrzebujesz pudła na gwoździe? Tongue

Nie na gwoździe tylko na paciorki, przyda się jak nic Big Grin

A zakładki, no, no... i jedna i druga coś w sobie ma, a ta zielona to mój faworyt Smile
OK to umówmy się tak: jak wygrasz konkurs na najbrzydszą rzecz na forum, to ja Ci tę niciarkę wręczę w ramach nagrody Big Grin

Acha, a deseczka jest jedna - tylko pomalowana z dwóch stron Big Grin




RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - anulkaa - 10-31-2012

Deseczka wyciapana super SmileSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - sylwia2624 - 11-01-2012

Mnie najbardziej podoba się ta niebieska, i tak sobie myślę że pasowałaby do chustecznika Maloli Tongue ot taki komplecik zimowy Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - szksat - 11-01-2012

Erato, dawno mnie nie było, zaczęłam od końca i cofam się i cofam i cofam do ostatniej pracy, którą widziałam - kobieto, kiedy Ty to wszystko tworzysz?? Sypiasz w ogóle?? Smile

To teraz po kolei:
* pudełeczko z topielicą nie podoba mi się tylko z brązową wstążką, bo ma chyba inny odcień niż ten brąz na obrazku (przynajmniej u mnie na kompie), a w ogóle, to jest świetne
* bransoletka super taka 3D
* z niciarką trochę powalcz, bo lawendy nie można marnować Wink
* oj, zdecydowanie chcę lekcje z takiego szału ciapactwa - jakieś tabletki na to są?? bierzesz i wpadasz w ten szał??zwłaszcza to zielone ciapactwo by mnie interesowało


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-02-2012

(11-01-2012, 11:26 PM)szksat napisał(a): Erato, dawno mnie nie było, zaczęłam od końca i cofam się i cofam i cofam do ostatniej pracy, którą widziałam - kobieto, kiedy Ty to wszystko tworzysz?? Sypiasz w ogóle?? Smile
No, mam z tym pewien problem ostatnio Big Grin Nie wiadomo kiedy, i się robi np. druga w nocy...
Ciapactwo to chyba jakaś choroba, nie wiem, na ile zakaźna Smile U mnie wywołuje ją widok kilku kolorów farby...
Dziękuje Ci za odwiedziny i miłe komentarze!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - szksat - 11-02-2012

No, dobrze by było, żeby zakaźna była - sprawdź to i w razie czego wysyłaj tego bakcyla do mnie Big Grin
Ty mi dziękujesz za odwiedziny i komentarze - toż to dla mnie czysta przyjemność i ja Ci dziękuję za doznania estetyczne Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - gofira - 11-02-2012

ciapactwo jest mega pożyteczne dlaczego - ano dlatego że czyni nasze prace neipowtarzalnymi a i każdy kto j ogląda może wypatrzec w nich coś innego coś swojego
strasznie lubie ciapactwo


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Vika - 11-02-2012

A ja to podejrzewam, że każda w głębi duszy ma zapędy ciapaczowe... no ja to na pewno mam Tongue