Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - Erato - 12-11-2013

Bardzo łaskawe jesteście dziewczynki Smile Dziękuję. Nie wygląda to źle, lecz wyciskanki są nieudolne, no ale pierwsze koty za płoty.
Ania, brzegi nie są czarne, tak wyszły te niedoświetlone zdjęcia, użyłam brązowej pasty (odcień umbra).


RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - craftingbydominique - 12-12-2013

Alaz oczywiscie, ze marudzisz.... ciezko jest odbijac w pascie normalnej, bo idealnie trzeba trafic w gestosc i 'wyschnietosc', lepsza zatem zaprawa do kafelekt, wciska sie od razu. Ok, tyle madrzenia sie znad wielkiego brzucha Smile, teraz ad rem; piekne i bardzo limatyczne jest, tak pokolorowalas i poblyskalas cudnie, ze tylko to sie liczy. Poza tym, widac, ze odcisniete Smile, czyli znow - marudzisz Smile


RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - Shanna - 12-12-2013

Przyszlam zobaczyc -jak w tytule- spierniczona wyciskanke I nie widze. Cos Ci sie kochana albo temat albo fotki pomylilyTongue
Wyciskanka jak najbardziej na tak. Blyszczy sie pieknie, wycisnelo sie super.


RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - Erato - 12-12-2013

Dzięki dzięki dzięki Big Grin Ależ to przyjemne tak sobie poczytać takie miłe słowa...
Grarut, rzecz jest w rzeczywistości jaśniejsza - dałam niższą ekspozycję na zdjęciach, bo wtedy widać ten glitter, na prawidłowych ustawieniach naświetlenia to nie wychodzi w ogóle, albo ja nie umiem zrobić Smile


RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - tsubame1 - 12-12-2013

Faktycznie wygląda jak piernik lukrowany... trochę spieczonySmile Jakbym miała choinkę, to bym powiesiła. Zawsze lubiłam takie babciowe choinki, gdzie każda ozdoba była "z innej parafii" i to serduszko by się w ten trend wpasowało idealnie.


RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - abask - 12-12-2013

No kiedy będzie ta 200 strona co?
SmileWink


RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - abask - 12-12-2013

A może teraz? jeśli tak, to już Ci gratuluję i życzę kolejnych Wink))

Noooo... I dalej nie ma ?


RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - wiolka42 - 12-12-2013

Ja się wpraszam na ciacho z tej okazji Wink . Może teraz będzie ??

Yes yes yes SmileSmile


RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - abask - 12-12-2013

Ho ho... Dobrze, że Ci pożyczałam na poprzedniej stronie Wink)) Nie zawadzi jeszcze raz Wink)
Do spotkania przy kolejnej setce Wink)


RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - apawlaczka - 12-12-2013

ja życzę - tysiąc kart, tysiąc kart niech pisze pisze nam :-) aby kolejne prace które tu nam pokażesz sprawiły ci mnóstwo radości i satysfakcji :-)