Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - Primavera - anioł wiosny - abask - 12-14-2013

A za tym uśmiechem
są łąki zielone
i ptak co nad polem lata....
Zapach stokrotek
i rosa na trawie
gdy pieści ją ranna poświata.
Za tym uśmiechem
są senne marzenia,
że miłość wszak nie przemija
bo kiedy nie kochasz
lub nikt cię nie kocha
to jesteś taka niczyja....

SmileSmile


RE: Decu każdy może - Primavera - anioł wiosny - Erato - 12-14-2013

Abask, dziękuję! Ale piękny wiersz, naprawdę Heart


RE: Decu każdy może - Primavera - anioł wiosny - abask - 12-14-2013

Tak mi się jakoś skojarzyło po Twoim ślicznym opisie Wink))


RE: Decu każdy może - Primavera - anioł wiosny - Erato - 12-14-2013

Tak to jest być poetką, chyba Smile Skojarzyło Ci się i napisałaś piękny wiersz.


RE: Decu każdy może - Primavera - anioł wiosny - abask - 12-14-2013

No do poetki do mi bardzo daleko ale lubię sobie powierszykować Wink))


RE: Decu każdy może - Primavera - anioł wiosny - craftingbydominique - 12-14-2013

Gratki z okazji dwusetki! Kawaleczek tortu skubnelam, teczowo mi teraz....
A pani wiosna jest po prostu przepiekna, zdecydowanie zasluguje na holdy w postaci TAKIEJ poezji Smile


RE: Decu każdy może - Primavera - anioł wiosny - Erato - 12-15-2013

(12-14-2013, 11:59 PM)Ataner napisał(a): Piękny anioł, w takiej nietypowej pozie. Rzeczywiście wiosenny, ślicznie wygląda w kwiatuszkowej sukieneczce, takiej dziewczęcej. Tylko ten kwiatuszek na udach jakoś mi nie gra. Jakiś inny.
Czym lakierowałaś? (No wiem, że pędzlemTongue )
A właśnie, że nie Tongue Sprayem - duże powierzchnie są białe i po pędzlu byłoby dużo paprochów. Poza tym cieniowania i kwiatki z tylu na dole są domalowane kredkami akwarelowymi, wiec pod pędzlem by się mogło rozmazać.
Kwiatek z boku to naturalny suszek i niestety niezbyt dobrze zniósł lakierowanie - na początku był taki różowy jak te na serwetce, a potem ściemniał i stracił kolor. Może trzeba by spróbować go podmalować, ale chciałam zachować jego naturalny wygląd.


RE: Decu każdy może - Primavera - anioł wiosny - Erato - 12-15-2013

Oli, to lakier Fly Color, akrylowy, jest rewelacyjny. Bardzo szybko schnie, na dotyk dosłownie kilka minut, jest bardzo błyszczący i właśnie nie robi tego "odkurzu" jak to profesjonalnie nazwałaś Smile Wada - śmierdzi podczas lakierowania. Polecam pracować w maseczce, bo od razu łeb boli. No i warstwy są megacienkie, tu serwetkę najpierw gruntowałam dwiema grubymi warstwami kleju, bo bym w życiu zmarszczek nie zgubiła.


RE: Decu każdy może - Primavera - anioł wiosny - Erato - 12-15-2013

Do kupienia w LM i OBI.


RE: Decu każdy może - Primavera - anioł wiosny - abask - 12-15-2013

Ja sobie też zapisałam Wink))