Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może: Taca - w malarskim kręgu - abask - 12-16-2013

A ja znów oglądam tacę...
Juści cudna! Piękna!
A już przy tym Twoim kraku
to ja wręcz wymiękam!
Lecz jednemu nie dowierzam
i przecieram oczy swoje!
Szukam ale nic nie widzę...
Gdzież nazwisko moje?

haha Wink))


RE: Decu każdy może: Taca - w malarskim kręgu - craftingbydominique - 12-16-2013

Nazwiska malarzy sa przeswietne, to jest serwetka wtopiona, tak? Genialne, odgapiam, jak tylko bede miala z czego i na co Smile. Krak pasuje, stary werniks tez peka Smile


RE: Decu każdy może: Taca - w malarskim kręgu - Erato - 12-16-2013

(12-16-2013, 04:42 PM)oli napisał(a): Uśmiałam się, bo miałam w ręku dziś tę serwetkę, nawet ją po raz pierwszy rozłożyłam i schowałam doszedłszy do wniosku, że nie mam na razie tak dużego przedmiotu, żeby ją nakleić w całości, bo cięcie mi się nie widziBig Grin
Bardzo fajna taca, ja też bym dała środek na czarno - przecież nic straconego! Akryl, trzy lakiery i już.
Natomiast co do purchli, które sobie po raz pierwszy ostatnio zafundowałam również, to jeżeli były nie wszędzie, tylko miejscowo, to znaczy, że lakier przelazł przez cienką warstwę stepu 2 i nadgryzł step 1 na rozpuszczalniki wrażliwy. Przelazł, bo albo miał w składzie bardzo agresywny i niekoniecznie szybkoschący rozpuszczalnik, albo dałaś lakieru sporo na pierwszy raz i długo wysychając spenetrował step 2 z nudów. Albo jedno i drugie.
Z nudów Big Grin Na pewno z nudów, bo zostawiłam na całą noc do schnięcia Big Grin A poważnie to podejrzewam, że za dużo polałam tego lakieru (bo mi się "odkurz" robił Smile )

Domi, serwetka wygląda tak:
   
Czarną obwódkę z nazwiskami odcięłam, wycięłam podpisy, nakleiłam na gołe drewno i zamalowałam wszystko na czarno.


RE: Decu każdy może: Taca - w malarskim kręgu - Shanna - 12-16-2013

Super taca. Krak sliczny. Pomysl rewelacja. I do tego ten blysk.
Myslalam ze te nazwiska transferowalas. Nie widzialam tej serwetki.


RE: Decu każdy może: Taca - w malarskim kręgu - Erato - 12-16-2013

(12-16-2013, 07:25 PM)mery napisał(a): Fantastyczna taca,nie dziwię się Tobie,że autografy potraktowałaś priorytetowo,też tak zrobiłam Wink
A co robiłaś z tą serwetką? Nie pamiętam takiej Twojej pracy.

Shanna, dziękuję. Na transferowanie takiej ilości napisów bym się chyba nie pokusiła...


RE: Decu każdy może: Taca - w malarskim kręgu - jomajka12 - 12-16-2013

Motyw z serwetki mi nie leży zupełnie - nie przepadam za tego typu kolażami, za to sama taca jako wyrób podoba mi się jak najbardziej.


RE: Decu każdy może: Taca - w malarskim kręgu - Erato - 12-17-2013

Oj graruta, nie udawaj że nie wiesz Big Grin To proste, Vika mi pożyczyła magiczną kulę na chwilkę, a ja tylko przykleiłam, pomalowałam wszystko na czarno, a napisy zostały, dzięki kuli rzecz jasna Tongue
No normalnie, kleiłam na drewno, bo uznałam, że podkład niepotrzebny. A na czarno pomalowałam wokół napisów Tongue Czerń serwetkowa wcale nie jest taka czarna... Ale od czego farba i tycie pędzelki Wink


RE: Decu każdy może - Merry Reniferry :) - Erato - 12-18-2013

Zamówiłam sobie wreszcie drewienka z Drewutni Deco, w tym reniferki oczywiście Big Grin
Nic szczególnego na nich nie wymyśliłam, są tylko pomalowane, trochę miki i brokatu (na zdjęciach nie widać) i lakier. I już ich nie mam, pogalopowały na prezenty, został tylko tętent kopytek Big Grin
Jest złoty, fioletowy i zielony
   


RE: Decu każdy może - Merry Reniferry :) - Kruszyna - 12-18-2013

Reniferki są śliczne, świąteczne takie, ale taca, Kochana, wymiata! Bardzo mi się ona podoba Smile Ciekawy pomysł na tę serwetkę znalazłaś SmileBardzo fajnie pentart popękał- ja ostatnio słabo się z nim dogaduję , niestety.


RE: Decu każdy może - Merry Reniferry :) - wiolka42 - 12-18-2013

Szkoda że pogalopowały wzięłabym sobie tego złotego Smile i fioletowego Wink.