Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - Tsuru czyli sushi a la Lidl :) - Shanna - 12-20-2013

Cudny ten papier. W moim Lidlu to tylko ten ''do twarzy'' jest. Hania by mi pewnie roleczke decupnelaSmile
A z calego komplety to wlasnie talerz jest naj.


RE: Decu każdy może - Tsuru czyli sushi a la Lidl :) - wiolka42 - 12-20-2013

Fajne cudo poczyniłaś . Pomimo tego że nie lubuję sie w czerwieniach tu wyjątkowo mi się podoba Wink. Extra Smile.


RE: Decu każdy może - Tsuru czyli sushi a la Lidl :) - jomajka12 - 12-20-2013

ten zestaw jest nie tylko ładny ale i bardzo oryginalny. Piękne motywy i piękne wykonanie.


RE: Decu każdy może - Tsuru czyli sushi a la Lidl :) - abask - 12-20-2013

Tutaj byłam już dwa razy
ale nic nie napisałam
bo bez lupy, moja droga,
to niczego nie widziałam.
W pierwszej chwili pomyślałam,
że to kije są do MOP-a...
Żeby sprawdzić czy mam rację
zawołałam mego chłopa.
On się śmieje całą gębą
aż mi zdmuchnął płomień świeczki.
Osz ty babo! Aleś głupia!
Wszak to chińskie są pałeczki!

Komplet jest super Wink)) Kto będzie go używał? Wink


RE: Decu każdy może - Tsuru czyli sushi a la Lidl :) - Vika - 12-22-2013

Wszystko zostało powiedziane i pozachwalane - podpisuję się obiema rekoma.


RE: Decu każdy może - Tsuru czyli sushi a la Lidl :) - Erato - 12-22-2013

Dziękuję wszystkim pięknie za wpisy!
Mery, japoński komplet powstał spontanicznie, nie jest przeznaczony na prezent, no w każdym razie póki co Big Grin Na Sylwestra jedziemy do przyjaciół, którzy właśnie wybudowali dom, wiec przyda sie coś jako upominek parapetówkowy... A jak nie, to sama będę używać Smile Sushi jemy dość często, używając zarówno pałeczek, jak i rąk, wiec serwetki są w ruchu!


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - Erato - 12-23-2013

Upominki da moich trzech przyjaciółek, z którymi odbywamy babskie spotkania, nazywając je oczywiście zlotami lub sabatami, a siebie czule czarownicami Big Grin

Baaaaaardzo szybko robione breloczki Smile


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - apawlaczka - 12-23-2013

świetne breloki, każdy ma coś w sobie, zgadzam się z Martą wspaniała kolorystyka :-)


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - Shanna - 12-23-2013

Wow. Czadowe. Niebieski jak dla mnieSmile


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - Erato - 12-23-2013

Dziękuję! Moje Czarownice były zachwycone Smile
oli, no starałam się, choć czasu miałam bardzo mało - ale przynajmniej serwetkowe wzorki pociągnęłam tu i tam złotą konturówką. Kolorystykę dopasowałam do upodobań moich psiapsiół Smile Jeszcze teraz musze zrobić jeden dla siebie, bo były oburzone, że się wyłamałam i nie mam "odznaki" Big Grin