Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - zlot czarownic - wiolka42 - 12-23-2013

Aga świetne . Dla mnie ta fioletowo-różowa naj naj Smile.


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - craftingbydominique - 12-23-2013

Szybko nadrabiam Smile. Od brelokow poczawszy - bo sa najlepsze, czule wlasnie, strasznie ciepla ta zolc z granatem/niebieskim, tyl mi sie widzi bardzo - astronomicznie plus podrasowanie konturowka, swietne.
Motywy japonskie, a szczegolnie ptactwo wszelakie chodzi za mna dawno, caly katalog w pliku, tylko czeka na wykorzystanie. Podoba mi sie bardzo funkcjonalnosc talerza, a obwodka ryzowa idealnie sie bedzie komponowac z ewentualnym sushi na czerwonym tle Smile
Reny, wiadomo, same drewienka sa ozdoba, a w kolorze tym bardziej!


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - Erato - 12-23-2013

Wiola, Domi, dziękuję Big Grin
Domi, przy następnej okazji zamawiania sushi zrobię sesję zdjęciową na talerzu Wink


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - jomajka12 - 12-23-2013

Kapitalne breloczki.
A może na następne spotkanie zdekupażujesz miotły Wink ?


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - Erato - 12-24-2013

Jomajka, takie pomysły to tylko u Abaska Big Grin Hanka by nawet odkurzacz dekupnęła Tongue


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - jomajka12 - 12-25-2013

Ja zawsze chylę czoła przed pomysłowością Abask, czasem i mnie się tego trochę udziela, pewnie przez kable od Internetu Wink.


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - abask - 12-25-2013

Ojej... Wesolutko mi się zrobiło jak zobaczyłam te czarowniczki Wink))


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - Erato - 12-25-2013

(12-25-2013, 10:29 AM)mery napisał(a): Fantastyczbe brelokiSmileSmileSmile
A te wystające części nie odłamią się? Życzę Twoim czarowniczkom,aby służyły dłuuuuuugoWink
(Wycinanki z drewutni??)
Wycinanki oczywiście z drewutni Smile
Nie wiem, czy się nie odłamią, musiałam zrobić szybko i z tego, co miałam Big Grin Obiecałam moim czarownicom, że w razie czego zrobię nowe na większych brelokach Big Grin Wiecie, lifetime guarantee Big Grin


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - Erato - 12-28-2013

No jak to, na sabacie to każda sobie sama zrobi Big Grin Ja mogę dostarczyć materiał!


RE: Decu każdy może - zlot czarownic - Erato - 12-29-2013

O rany julek. To takie buty Big Grin No dobra, tylko dajcie znać z pół roku wcześniej Big Grin

Kupiłam sobie szablon, na punkcie którego oszalałam po prostu Big Grin Ot, delfinki i zawijaski "mozaikowe", ale podobają mi się okrutnie.
I wreszcie znalazłam pomysł na piórniczek, który kupiłam kiedyś nie widzieć po co - zrobiłam z niego pudełko-przybornik na babskie malowanki, tusze, pędzelki itp. A do tego jest bransoleta z wykorzystaniem tego samego szablonu. Komplet będzie stanowił prezent dla mojej koleżanki.

Robota prosta - tylko bejce, szablon pastą z Lidla, trochę farby i szklący Renesans.