Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) - Erato - 01-16-2014

Ruch się na forum zrobił, że spadłam na drugą stronę Smile Leniłam się ostatnio trochę, to fakt. Ale nie żeby tak całkiem - popełniłam w końcu butelczynę, na koncept której wpadłam już dość dawno, ale nie mogłam się zdecydować na motyw, ale ostatnio kupiłam sobie cudny preparat, czyli żelową/szklanopodobną konturówkę Viva Decor i bardzo ją chciałam wypróbować na czymś szklanym, wiec co należało zrobić? Znaleźć motyw, który pasuje do koloru konturówki Big Grin
Znalazłam takiego koliberka i oto jest, butelka z wnętrzem Smile Sęk w tym, że ona się nadaje wyłącznie na wódkę Big Grin Żadna kolorowa nalewka nie wchodzi w grę! No chyba że są jakieś przezroczyste nalewki?
                   

Sfotografować to bardzo trudno...
       


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) - parviflora - 01-16-2014

aaaaaaaaaaaaah!


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) - apawlaczka - 01-16-2014

zabieram albowiem moje kolory i lubię motyw koliberków :-) pięknie to wymysliłaś, a konturówka baja :-)


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) - Vika - 01-16-2014

Ojojoj! (bo ajajaj już było) aaale kolory cudne Smile i ten naparstek w środku, i ta góra nakrętki, i uwięziony w szklanej klatce koliberek...
no brawa, brawa na stojąco Smile


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) - Erato - 01-16-2014

Oj... Aj... Ach Big Grin Bardzo dziękuję!
Vika, no po prostu... Skrzydełka mi rosną (większe niż u koliberka, bo i odwłoczek większy Tongue )

A i jeszcze chciałam dodać, że te konturówki się wypieka - wg instrukcji w wysokiej temperaturze (160 stopni), ale ja, ponieważ lakierowałam jak zwykle szklącym Renesansem no i wiem, że motywy serwetkowe nie tolerują tak wysokiej temperatury, to ustawiłam tylko 90 stopni, za to na półtorej godziny. Utwardza się to bardzo dobrze, rzeczywiście jak szkło.


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) - Virgo_777 - 01-17-2014

No coś takiego !!!! Przecudne !!!!


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) - abask - 01-17-2014

Nosz qrna blaszka!
Jaka fajna flaszka Wink)

A co to ten naparstek?


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) - Shanna - 01-17-2014

No i co ja mam napisac??? Kolezanki juz wyspiewaly wszystkie peanySmile
Konturowka przezroczysta swietnie wyglada. A ta druga to juz w ogole kolor boski.
No podoba sie, podoba i to bardzoSmile


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) - wiolka42 - 01-17-2014

Dora koleżanki wszystko napisały ale nie wspomniały o kształcie butelki Smile. Więc ja do wszystkich ach i och dołączam jaki świetny kształt.


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) - wiolka42 - 01-17-2014

Muszka aleś spryciula Smile.