Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) - jomajka12 - 01-17-2014

Właśnie, nie ma to jak poczekać na różne mądre komentarze i podpisać się "ja też tak myślę".
Więc, ja też tak myślę, butelka i ładna i ciekawa i rzeczywiście tylko na wódkę się nadaje - ewentualnie na pigwówkę, bo ona chyba najjaśniejsza.


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) - Erato - 01-18-2014

Grarutka, Heart
Kochane dziękuję wszystkim razem i każdej z osobna Smile I Muszce za podpisanie się Tongue
Hania, ten "naparstek" to takie dno butelki, mocno wklęsłe, lejkowate i z podziurkowaną fakturą. Dopiero jak pomalowałam, to zobaczyłam ten efekt naparstka Smile
Butelka jest super, pierwotnie była matowa, ktoś tu już pokazywał ją zrobioną. Ja jak odmoczylam naklejki i zaczęłam je szorować, to zdarłam całą tę matową powłokę też!


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) str. 213 - Erato - 01-20-2014

Słonko, Nata, dziękuję bardzo Smile
Lady, ten preparat to nie tylko konturówka - można nim robić reliefy przez szablon, żel jest gęsty i zachowuje formę po zdjęciu szablonu, nie rozpływa się. Zrobiłam coś małego na próbę, jeszcze nie wykończyłam, ale niedługo pokażę.


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) str. 213 - asiek_71 - 01-20-2014

Butelczyna taka ładna, że najprzedniejszej marki trunek powinien się tam znaleźć. Pomysł. kolory i wykonanie -majstersztyk moja droga. A teraz postaram się pozbierać i moja szczękę, która opadła na podłogę z wrażenia.


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) str. 213 - Erato - 01-20-2014

Asiula Heart


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) str. 213 - Joanka215 - 01-22-2014

Bajeczny ten koliberek Smile


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) str. 213 - Erato - 01-23-2014

Joanka, dziękuję za odwiedziny i miły komentarz Smile


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) str. 213 - Erato - 01-23-2014

Mery i dobrze, jak się tak równo wszystkim podoba, to chyba jest coś nie halo Big Grin


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) str. 213 - craftingbydominique - 01-24-2014

Jest przeciez wodka ze zlotymi platkami... idealnie sie wkomponuje Smile
Do achow dolaczam zwawo, ale w szczegolach to mnie dwie rzeczy ujely - przejscie z niebieskiej na przezroczysta, genialny pomysl, plus okienko do patrzenia na koliberka, czyli ogladanie pticy od srodka... strasznie lubie, dwustronnie dekorowane szklo Smile


RE: Decu każdy może - koliberek lubi pływać :) str. 213 - Erato - 01-24-2014

Domi, dzięki Heart No, okienko to była zasadnicza część pomysłu na dekorację tej butelki. Mam jeszcze parę pomysłów w ten deseń, tzn. na butelki z motywem widocznym w środku, tylko że butelka musi być też odpowiednia, ta ma idealny obwód i kształt.
A pomysł z wódką ze złotem genialny!