Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - abask - 02-02-2014

Podpisuję się pod tym, co napisały dziewczyny. Piękny jest! Jakie to ma znaczenie czy z całości czy z kawałków? Ma być ( a jest) cudny Wink))


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Erato - 02-02-2014

A zatem więc chciałam powiedzieć, że bardzo się, cieszę, że tu jestem i w ogóle kocham Was Big Grin Heart
Ataner, a jak Ty kochana zmierzylas te mikrometry. Przecież nie 74, a 68 Tongue Mówiłam, że nie wyszło, no uprzedzałam no...


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Erato - 02-02-2014

Azaliż wszelako naprawdęż?!


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Vika - 02-02-2014

(02-02-2014, 09:54 PM)Erato napisał(a): A zatem więc chciałam powiedzieć, że bardzo się, cieszę, że tu jestem i w ogóle kocham Was Big Grin Heart

Phi! Też mi nowość! Wiadomo, że kochasz bo wyboru nie masz Tongue


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Erato - 02-02-2014

Bynajmniej, Vika, bynajmniej Big Grin
Nie muszem, a chcem!


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - wiolka42 - 02-02-2014

Ja lubić motyly i podobać mi się Twoja praca Wink.


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Erato - 02-03-2014

Mery Heart
Wiolka, motyly z dedykacją dla Ciebie Smile
Renia, no sorry Smile


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - wiolka42 - 02-03-2014

Er thanks very much WinkSmile.


RE: Decu każdy może - puzderko ze szklanym reliefem - Erato - 02-03-2014

Po bezładnych zawijasach na butelce przeszłam do drugiej fazy użytkowania szklanych konturówek Viva Decor - tym razem zrobiłam nimi relief przez szablon. Preparatem jestem zachwycona i pomimo nie najniższej ceny na pewno kupię sobie jeszcze kilka kolorów. Na razie mam tylko dwa, zatem relief jest ciemnoturkusowy.
Malutkie puzderko z ceramiki biskwitowej pomalowałam fioletową akrylówką, wieczko wycieniowałam Inkami, dół pociągnęłam fioletowym kameleonem, wszystko jest polakierowane szklącym Renesansem, na wieczku relief przez szablon na sam wierzch, już nie lakierowany, wypieczone w 100 stopniach.

Wieczko ozdabiałam dwa razy - za pierwszym razem zrobiłam relief z innego szablonu i bardziej dwukolorowy, lepiej wymieszałam preparaty, ALE - niestety warstwa Inka Gold bardzo słabo trzyma się podłoża, po polakierowaniu i zrobieniu reliefu odwstała i musiałam ściągnąć.
Teraz też się tak zrobiło, na szczęście bąbel powstał od spodu wieczka, więc chyba uda mi się to jakoś uratować.


RE: Decu każdy może - puzderko ze szklanym reliefem - Shanna - 02-03-2014

No prosze. Cudne. Eksperymentuj dalej.
A to inki czy miki, bo mi to na pudry wygladaTongue