Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - puzderko ze szklanym reliefem - Joanka215 - 02-03-2014

Piękne puzderko Smile uwielbiam połączenie fioletu i turkusu Smile Oli się tak zachwyciła, że zapomniała zabrać, więc ja zabieram i spadam.... Big Grin


RE: Decu każdy może - puzderko ze szklanym reliefem - Vika - 02-03-2014

Wygląda jak szkliwione - śliczne.
A ostatnia fotka cudna, cudna! Smile


RE: Decu każdy może - puzderko ze szklanym reliefem - abask - 02-03-2014

Efekt super Wink)) A jak się błyszczy!!! Całość wygląda jak szklana Wink


RE: Decu każdy może - puzderko ze szklanym reliefem - Erato - 02-03-2014

Cieszę się, że się Wam podoba mój eksperyment Smile
Sha, żadnej miki tu niet, błysk tylko dzięki inkom i kameleonowi.
Ja sama mam mieszane uczucia co do tego puzderka, całość wyszła trochę zbyt jaskrawo, no ale eksperyment to eksperyment Smile Zachciało mi się tymi Inkami mazać i jeszcze się nie oparłam kameleonowi...
Konturówki Viva Decor natomiast faktycznie wyglądają cudnie, tak szklano-żelowo-kisielowo Big Grin Błyszczy to wszystko bardzo efektownie, przepuszcza światło, super sprawa.


RE: Decu każdy może - puzderko ze szklanym reliefem - wiolka42 - 02-03-2014

Olka nie zabrała bo to nie jej bajka .........i dobrze . Ja zabieram - okrutnie mi się podoba moje kolorki i ten połysk matko jedyna miód malina Smile


RE: Decu każdy może - puzderko ze szklanym reliefem - wiolka42 - 02-03-2014

A kto już śmiał zabrać to puzderko Wink?


RE: Decu każdy może - puzderko ze szklanym reliefem - Joanka215 - 02-03-2014

Mła Big Grin Big Grin Big Grin
   


RE: Decu każdy może - puzderko ze szklanym reliefem - jomajka12 - 02-03-2014

Zanim obejrzałam pudełko, przeczytałam wpis. Pomyślałam: turkus i fiolet? nie to nie dla mnie. Jak zobaczyłam, zmieniłam zdanie. Pudełeczko jest piękne. Połączenie kolorów wyszło idealnie. O błysku już nawet nie mówię, jak się ma dobry lakier, żadna sztuka Wink.
Niestety, ten relief, skądinąd bardzo efektowny, nie za bardzo mi pasuje do całości - jest zbyt gruby i wnosi zbyt dużo ciemnego koloru. W moim odczuciu zaburza równowagę. Cieńszy i w mniejszej ilości podobałby mi się bardziej.
A swoją drogą zdjęcie rewelacyjnie oddaje połysk i szklistość lakieru. Jak Ty TO zrobiłaś?


RE: Decu każdy może - puzderko ze szklanym reliefem - Erato - 02-03-2014

Marta, ja uwielbiam biskwit - jest idealną bazą i pod decou, i pod malowanie, co tylko chcesz, a wykończenie może być porcelanowe albo szklane, albo chropowate jak terakota.
Jomajka, zamiar miałam taki, żeby relief był bardziej przejrzysty, ale na zamiarze się skończyło, bo nawaliłam za dużo turkusu, a za mało przezroczystego Smile Co jak zrobiłam, zdjęcie? Wykorzystałam słoneczny poranek, i tyle. Puzderko ustawiłam w bezpośrednim świetle słonecznym i jeszcze podrasowałam ekspozycję.
Muszko, Mery, dziękuję.
Grarut, ale zawile napisałaś Smile Juz nie wiem o co chodzi z tym eksperymentem, bajką i kameleonem Wink
Renia, oczywiście ze umiesz Smile Jak to mawia Vika, umiesz, tylko jeszcze o tym nie wiesz!
Joanka, niezła z Ciebie diablica Angel


RE: Decu każdy może - puzderko ze szklanym reliefem - Joanka215 - 02-03-2014

(02-03-2014, 09:51 PM)Erato napisał(a): Joanka, niezła z Ciebie diablica Angel
To moja młodaHeart , ładnych parę lat temuBig Grin