Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - leśne opowieści - Virgo_777 - 02-16-2014

Ładne, całkiem ładne. Kupę pracy w nie włożyłaś to i efekt jest.


RE: Decu każdy może - leśne opowieści - craftingbydominique - 02-16-2014

Mazianie gora pierwsza klasa, przychylam sie do pokolorowania pticy na dosyc ostro... zobaczymy wtedy SmileSmile


RE: Decu każdy może - leśne opowieści - abask - 02-16-2014

Góra super ale też jestem za pomalowaniem ptaszorka. Relief jest śliczny Wink))


RE: Decu każdy może - leśne opowieści - Erato - 02-16-2014

Wielkie dzięki czarodziejki za Wasze wpisy - widzę dzięki temu, że coś tu jeszcze muszę pokombinować na tym pudle. Nie wiem jeszcze co, pomysły mi podsunęłyście, pudło teraz pójdzie sobie postać i poczekać na kolejny napad inwencji Big Grin
grarut, oli, brak spójności kolorystycznej dołu z górą może byč efektem użycia laccanticante, ktory ma ciemny, bursztynowy kolor. Bo ten sam ugier (dla mnie to nie ugier, to jest chłodny odcień bez żółci) był użyty w mazianiu na górze, tyle ze tam oczywiście jest jeszcze masa innych kolorów... I może to jest właśnie jakiś pomysł, pojechać tym postarzaczem po całości, uprzednio pozłociwszy pticę Big Grin Huh


RE: Decu każdy może - leśne opowieści - asiek_71 - 02-16-2014

Oj chciałabym umieć tak ciapać- rewelacyjna góra, spokojny dół jakby chciał całą uwagę zwrócić ku górze. Może to jak rama i obraz?


RE: Decu każdy może - leśne opowieści - Erato - 02-16-2014

Asiek, dzięki Smile
Oli, dokładnie taki mam zamiar Big Grin To pudełko zostaje dla mnie, wiec może sobie czekać.


RE: Decu każdy może - leśne opowieści - Shanna - 02-16-2014

Gora piekna, kolorowa, mieniaca sie.
Ale i bok przykuwa uwage. Relief sliczny. Zielen w srodku taka mila dla oka.


RE: Decu każdy może - leśne opowieści - jomajka12 - 02-17-2014

Mnie, podobnie jak Ataner i Oli, podoba się góra i to bardzo, ale dół zupełnie do niej nie pasuje.


RE: Decu każdy może - leśne opowieści - Merilon - 02-17-2014

Wieczko bomba Smile fajnie te kolorki z sobą współgrają.... tak na bogato, ale dół rzeczywiście czegoś mu brakuje... wieczko jest takie królewskie a tu taka pustka można rzec...hmm... tylko co by tu dodać.... może jakiś relief z tej samej paćki co na wieczku ? Big Grin


RE: Decu każdy może - pamiątka znad Zatoki Ryskiej - Erato - 02-17-2014

Mały przerywnik z decou nie mający nic wspólnego - w zeszłym roku byłyśmy z moją mamą na wycieczce po stolicach nadbałtyckich, m.in. w Rydze, a po drodze (autokarem) zatrzymaliśmy się na popas na przepięknej plaży nad zatoką Ryską. Moja mama znalazła tam kawałek wypłukanego morską wodą drewna, zakrzyknęła "popatrz ryba!" i zabrała jako pamiątkę Big Grin (cała moja mama...) Gdy wróciłyśmy, to uznała, że mam tę "rybę" jakoś podrasować, coś jej domalować itp. Drewienko długo leżało, bo nie bardzo wiedziałam, co z nim zrobić. Ostatecznie zdecydowałam się tylko na domalowanie kilku kolorowych "łusek" i smug, całość drewienka najpierw oczyściłam lekko papierem ściernym. Pociągnęłam rybę jedną niedbałą warstewką matowego lakieru, tak, aby surowe drewno wyzierało tu i ówdzie, a tylko łuski i ogon są spryskane lakierem błyszczącym.
No i taki flute-fish trochę wyszedł, nie sądzisz oli? Smile
                   

Czasami wygląda naprawdę rybowato Smile