Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-04-2012

Ty chyba nie czytasz ze zrozumieniem! Przecież MNIE się podoba!! I specjalnie napisałam "pagórki", żeby z "kupkami" sie nie kojarzyło...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-04-2012

(11-04-2012, 04:14 PM)Zuza napisał(a): Ty chyba nie czytasz ze zrozumieniem! Przecież MNIE się podoba!! I specjalnie napisałam "pagórki", żeby z "kupkami" sie nie kojarzyło...

No faktycznie, nie odczytałam aprobaty z Twojego posta Big Grin W takim razie cieszę się i dziękuję Shy

Zresztą... Mogła się utopić w przeręblu, no nie? Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Shanna - 11-04-2012

Sama nie wiem....jak pytalas o wstazeczki bardziej mi ta praca sie widziala. Teraz- nie chcac cie urazic- wyglada jakby cos sie na nia rozlalo.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - gofira - 11-05-2012

biżuteria super - z czego kropki zlote na pudełku do biżu?
a co do szkatułki o smierci hmmm chyba ją neico te kropki oszpeciły - faktycznei jakoś niedokończona bardziej mi się podobala ale to moje zdanie
wtedy byla taka jakby twórcy coś (np śmierć) przerwało pracę
teraz pewnie też ma swój urok ale jakoś ... nie wiem


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-05-2012

Gofi, złote kropki na pudełku to zwykła złota konturówka.

Co do topielicy... Kurcze byłam tak przekonana, że Wam się spodoba wykończenie :-( Jestem zadowolona z tej pracy jak rzadko z której. A tu generalnie w odbiorze klapa :-) No trudno, jak widać gusta się mogą rozmijać baaardzo...

(11-04-2012, 08:50 PM)Shanna napisał(a): Teraz- nie chcac cie urazic- wyglada jakby cos sie na nia rozlalo.
dokładnie o to mi chodziło :-) Topielica, woda, te sprawy... Tak wiec szkoda, że Ci się nie podoba ten efekt, ale jest absolutnie zamierzony.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - wieja84 - 11-05-2012

dół szkatułki bardzo fajny, i te kropki i kolor. Cofnęłam kilka stron bo chciałam zobaczyć jak wcześniej wyglądała. I ta nieskończona trochę bardziej mi się podobała. Ale ta tez nie jest zła. I najważniejsze,że się tobie podoba.
Jak robiłaś te kropki?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-05-2012

Dziewczyny, wierzcie mi, nie mozna tego było zostawić takiego niewykończonego - musiałam jakoś schować granicę transferu na białej farbie, a te wstążki to był tylko taki sobie pomysł.
Kropki na dole są wzorem serwetki, tyle że na każdej kropce "kropnęłam" jeszcze białą konturówką. No a na górze normalnie, ręcznie. Ta konturówka, którą mam, ma bardzo wodnistą, rozlewającą się konsystencję, co spowodowało takie "rozlanie się" tego wzoru. Co, paradoksalnie, bardzo mi się podoba, niestety tylko mnie Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-05-2012

Ja wiem, że jestem mało ważna, ale przypominam, że mnie też się podoba.... Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-05-2012

(11-05-2012, 09:34 PM)Zuza napisał(a): Ja wiem, że jestem mało ważna, ale przypominam, że mnie też się podoba.... Tongue
Pamiętam Zuza, ratujesz mnie przed skokiem do zimnej wody z rozpaczy, buuuu... Chociaż jedna osoba lubi moją topielicę Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-05-2012

Topielicę jak topielicę, ale to "okienko w śniegu" podoba mi sie... A przecież ja zimy nie lubię.... dziwne....