Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - New Orlean's jazz! - abask - 02-26-2014

Mnie się bardzo podoba. Bardzo czytelna i fajnie skomponowana. Ja lubie takie decu Smile))


RE: Decu każdy może - New Orlean's jazz! - Virgo_777 - 02-26-2014

No właśnie, nie jest wymyślna, ale wymyślona i przemyślana. Ma swój klimat, klasę i smak.
Tak, jest piękna Smile


RE: Decu każdy może - New Orlean's jazz! - Ginger - 02-26-2014

No to ci powiem moja droga ,że do barw w mojej kuchni pasuje.Przypomniałaś mi tez "Dawno temu w Ameryce"( z R. Deniro) i teraz mąż w weekend będzie musiał to ze mną oglądać ;-).Lecę zobaczyć butelkę Oli..bo mnie zeżre ciekawość.


RE: Decu każdy może - New Orlean's jazz! - wiolka42 - 02-26-2014

Ja widziałam butlę w takim kształcie w biedrze Smile. Pasłam na nią oko . Może sobie kupię Wink. Wykonanie zupełnie inne niż u Oli . Pewnie dla mnie też tylko taką udałoby sie wykonać . Niemniej jednak jest taka spokojna . Muszkę dodaj bo jest tak troszkę goło na górze Smile.


RE: Decu każdy może - New Orlean's jazz! - jomajka12 - 02-26-2014

W imieniu Erato obrażam się na Ciebie za "tylko taką butelkę" Smile. Liczy się efekt, a nie ilość środków. Nie mam nic przeciwko pracom takim jak zrobiła Oli, wręcz przeciwnie, ostania butla to miodzio, ale proste rzeczy też są piękne.
Butelka bardzo klimatyczna i pomysł z muchą dobry. Może ją domalować?


RE: Decu każdy może - New Orlean's jazz! - Kruszyna - 02-26-2014

lubię takie proste decu i nawet pewnie umiałabym odgapić Tongue
podoba mi się, a pomysł z muszką świetny! czekam na realizację Smile


RE: Decu każdy może - New Orlean's jazz! - Shanna - 02-26-2014

Cos kojarze ten motyw, znaczy sie dzwoni ale nie wiem w ktorym koscieleSmile
Ale pomysl i wykonanie mi sie podoba.
Jazz i NO jak znalaz. Idealne klimaty. Knajpa, duszno, ciemno od dymu, panowie w kapeluszach....''zagraj to jeszcze raz, Sam'' Smile
A wujek google podpowiedzial, ze jazz powstal w dzielinicy, w ktorej pracowalo mnostwo pro....fesjonalistekTongue

(02-26-2014, 12:30 AM)Erato napisał(a): bo w 1887 roku to o jazzie chyba jeszcze w Nowym Orleanie nie słyszeli

Uslyszeli jakies 20 lat pozniej, ale kto by sie czepial....


RE: Decu każdy może - New Orlean's jazz! - Vika - 02-26-2014

tez sprawdziłam, faktycznie w 1887 nie słyszeli, a może się tylko nie zdradzali, że słyszeli? Bo może te pro... fesjonalistki sobie pod nosem nuciły??
W każdym razie butla jazzowa jest akuratnie wpisana w klimat Smile
Lubię sobie czasem posłuchać cichutkiego, mruczącego jazzu.

Ach, i ja też jestem w opozycji do muszki...


RE: Decu każdy może - New Orlean's jazz! - Erato - 02-26-2014

Ach, jak przyjemnie, kołysać się... wśród takich miłych wpisów Smile
Epoka jazzu z tego co wyczytałam zaczęła się od początków XX wieku, czyli faktycznie co najmniej kilkanaście lat po butelczanej dacie Big Grin Ale czy to ma znaczenie... Wink Na tej butelce jeszcze na dole jest fajny napis "Grant & Sons" czy coś takiego, ale chciałam wykorzystać cały motyw z serwetki, która bardzo mi się podoba.
Grarut, u mnie ta flaszka stała... oj, nie wiem, jak długo Big Grin A na dodatek mam drugą taką! Ale Renia właśnie poddała mi pomysł na jej ozdobienie, z tą sukienką odkrywającą ramiona.... Trzeba wyszperać coś o modzie schyłku XIX wieku!

Dziękuję Wam serdecznie za wszystkie wpisy Heart

PS oli, nie pisze, nie dzwoni, a ja już jak Pani Słowikowa w gniazdku na akacji... Wink


RE: Decu każdy może - New Orlean's jazz! - Shanna - 02-26-2014

(02-26-2014, 12:09 PM)Erato napisał(a): Epoka jazzu z tego co wyczytałam zaczęła się od początków XX wieku, czyli faktycznie co najmniej kilkanaście lat po butelczanej dacie Big Grin Ale czy to ma znaczenie... Wink

Nie ma. zawsze mozesz powiedziec, ze to wg. innego kalendarza liczoneTongue