Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - New Orlean's jazz! - gofira - 02-26-2014

NO no fajna, a i kształt niełatwy do zrobienia
jestem za muszką- może z aksamitki


RE: Decu każdy może - New Orlean's jazz! - Erato - 02-26-2014

(02-26-2014, 06:32 PM)Ataner napisał(a):
(02-26-2014, 12:09 PM)Erato napisał(a): Ale Renia właśnie poddała mi pomysł na jej ozdobienie, z tą sukienką odkrywającą ramiona.... Trzeba wyszperać coś o modzie schyłku XIX wieku!
Jestem dziś Twoim inspirelloTongue Zrób taką koniecznie, bo ta szyja łabędzia aż się prosi o piękną sukienkę jako tłoBig Grin
Ba, lepsza jesteś niż wszystkie inspirella tego świata! Big Grin Wprawdzie patrzę teraz na tę butelkę i tak sobie myślę, że ozdobiona sukienką będzie prezentowała jakąś deformację w rodzaju beczkowata klatka piersiowa, ale co tam Big Grin Przyjmiemy, że w 1887 były takie modne Tongue


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - Erato - 03-01-2014

Za tydzień robię warsztaty z decou-biżuterii, więc wygrzebałam z zapasów dwie bransolety drewniane i zrobiłam, żeby mieć cokolwiek do pokazania. Jedną zrobiłam na wzór klasyczny do bólu, czyli z lawendą Big Grin I bardzo mi się podoba!
           
A druga wcale nie jest decou, zrobiłam tak, jak kiedyś ramkę na zdjęcie, nakleiłam koronkę i popaciałam pastami, a na wierzch przeciągnęłam dwie warstwy złotego kameleona (tego z Pentartu, czyli z drobnym glitterem). Od środka wtarłam miedzianą pastę woskową Pentartu, a potem pomalowałam lakierem z domieszaną miedzianą miką.
       

W słońcu błyszczy się to wszystko bardzo efektownie.
   


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - DecouDream - 03-01-2014

Jak już można się domyślić Wink podoba mi się połączenie takiej zieleni z fioletem. Super, że te kropki są w tym samym kolorze, co wnętrze.
Co do tej drugiej, to jestem pod wrażeniem pomysłu z koronką. Jeszcze takiej bransoletki nie widziałam. Zauroczyła mnie też jej wewnętrzna strona. No śliczna jest Smile
I trzymam kciuki za warsztaty Smile


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - Vika - 03-01-2014

Ja też trzymam kciuki, choć zupełnie nie wiem po co, bo z taką nauczycielką wszystko musi, MUSI się udać.
Bransolety bardzo efektowne. Kursantki nie wstaną z kolan, to pewne.
A Ty pamiętasz co masz im powiedzieć? Pamiętasz??
No!


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - Erato - 03-01-2014

DD na lawendowej nie ma fioletowych kropek Smile Tylko zielenią pryskałam... Fioletowe cieniowanie zrobiłam kredką akwarelową i przypadkiem ma ona ten sam odcień, co akrylówka Pentartu (bardzo lubię ten odcień).

Vika, teraz to mnie zestresowałaś... Co mam im powiedzieć?! Ściągę od Pawlaczki zabieram, ale nie wiem, czy będę przygotowywała materiały dla wszystkich, bo to jednak nie jest typowa formuła warsztatów, a bardziej luźna zabawa pomiędzy zakupami w galerii Smile

Oli ja tez nie noszę, a w szczególności takich sztywnych obręczy, bo i gdzie - w pracy ciagle piszę na kompie, to taka bransa tylko się obija wszędzie. Wszystkie, które zrobiłam, rozdalam, zostawiłam sobie tylko jedną malowaną, oczywiście turkusową Big Grin


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - DecouDream - 03-01-2014

ha! fakt! jaaaa nie wiem, co ja zobaczyłam Big Grin Muszę chyba iść na spacer Big Grin

PS.1 A ja takich rozmiarów bransoletki noszę głównie w wakacje jako mocny akcent biżuteryjny. Więc porwę se z jedną, bo niedługo lato Wink
PS.2 Słyszałam, że w maju ma być tak ciepło, że będzie można w japonkach po śniegu chodzić Wink


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - wiolka42 - 03-01-2014

Mnie też urzekła koronkowa . Rewelacyjna SmileSmile. Lubię takie łączenie i te kolory zajebioza Wink.


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - abask - 03-01-2014

Obie bardzo ładne ale ta koronkowa jest cudna i też szkoda, że biżu nie noszę wcale. Mogę jednak porwać dla synowej Wink


RE: Decu każdy może - bransoletki - wzory na warsztaty - z_agatka - 03-01-2014

Ja już sama nie wiem, która lepsza. Jakoś ta koronkowa mi się bardziej podoba. Tak pasuje do wszystkiego, no prawie Wink