Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - japońska torbówka z zagadką ;) - Ginger - 03-07-2014

Jak to co napisane:"WYPIJ MNIE"..Co już zdaje mi się uczyniono.Oli zabrała i się nie podzieliła zawartością jak mniemam.Tycia buteleczka akurat do damskiej torebki. Wygląda pysznie!


RE: Decu każdy może - mydlane pudełko - Erato - 03-07-2014

Gra, następnym razem wyraźnie zaznaczę, że nakrętka jest pomalowana Big Grin


"Fuchę" warsztatową dostałam dzięki mojej przyjaciółce, która jest szefową centrum handlowego, w którym się to będzie odbywać. Przy okazji jest osobą bardzo kreatywną, choć nie zajmuje się żadnymi pracami kraftowymi - ale jej zmysł estetyczny i artystyczny widać w fotografiach, które robi. Pożyczyłam sobie jedno ze zdjęć, które zrobiła (na targu w Nicei, bo to frankofilka przy okazji) i ozdobiłam nim pudełko.
           
Pudełko wraz z zawartością będzie oczywiscie prezentem dla Sylwii Smile
   

Wylakierowałam Altaxem, który daje efekt lustra wody. No i męczyłam się okrutnie z tymi tycimi kokardkami Tongue


RE: Decu każdy może - mydlane pudełko - Vika - 03-07-2014

ojejejejejej - zabrałam!!!
ale fiolety!!!!
Ty se zrób drugie Tongue


RE: Decu każdy może - mydlane pudełko - Erato - 03-07-2014

Renia jak rany, ale pytania zadajesz trudne Tongue No nie wiem czemu, po prostu zrobiłam niesymetrycznie, czy raczej nie równo górną z dolną... W każdym razie to zamierzone Big Grin Z tym pudełkiem były różne wypadki przy pracy, ale tu akurat nie Wink


RE: Decu każdy może - mydlane pudełko - Vika - 03-07-2014

No i świetnie, że nie symetrycznie, a niesymetrycznie!
Takie wszystko równe i pod sznurek... e, nieee, to nudne Wink...
właśnie w asymetrii tkwi pieprzyk, jest bardziej intrygująca i przyciąga wzrok.
Brawo za asymetrię Smile


RE: Decu każdy może - mydlane pudełko - DecouDream - 03-07-2014

Świetna praca, pudełeczko rewelacyjne, nawet wydawało mi się, że zdjęcia pachną Tongue
Kolory cudniaste, a może kropeczki jeszcze bardziej...?
I dodam na koniec, że pomysł na prezent zapisuję w mojej głowie. Senk ju.


RE: Decu każdy może - mydlane pudełko - Kruszyna - 03-07-2014

Ale świetne to pudełeczko mydlane! Fotka na wierzch jest cudna, a zrobiłaś je rewelacyjnie. Nie za dużo, nie za mało tak w sam raz! No i te kropy na lustrzanej powierzchni w środku ! Ach.....


RE: Decu każdy może - mydlane pudełko - wiolka42 - 03-07-2014

Vika ja myślałam że TY tylko turkusy . Ja widzę oprócz fioletu piękny róż i bordo. A wiecie jaki jest mój stosunek Wink do różu - więc Vika oddawaj Smile. Wieko wygląda jak trójwymiarowe - superancko .


RE: Decu każdy może - mydlane pudełko - Erato - 03-07-2014

(03-07-2014, 05:03 PM)Ataner napisał(a): Aga, chodziło mi o to, że ta dolna tę fioletową część ma przepasaną tak bardziej na prawoTongue Śliczne robisz te pudełeczka, bo ono małe jest, prawda? Chyba, że mydło duuuuuuuuużeBig Grin

Aaaaa, o to Big Grin A to, to jest niedoróba Tongue To cholerstwo takie małe, a mój klej taki ciągnący, że myślałam, że mnie szlag jasny trafi przy sklejaniu tych kokardusiek A że miały być płaskie, to nawet widelcem sobie nie było jak pomóc...
Ta ma oko... Wszystko zobaczy, no wszystko! Człowiek dwa milimetry krzywo przyklei, a już kontrola jakości się czepia Wink

Pudełko jest niewielkie, ale nie jakieś bardzo małe. Za to trochę rozwalone podczas obróbki Blush Miało jeszcze taką deseczkę wystającą z dolnej części, jako zamknięcie dla pokrywki. Tak się to ciasno zamykało, że musiałam sporo spiłować ściernym, i jak raz w końcu przycisnęłam, to wyłamałam to całe Big Grin Dlatego został taki schodek w środku, na którym zrobiłam białe kropki... W sumie dobrze, bo nawet mimo spiłowania po pomalowaniu choćby jedną warstwą farby nie dałoby rady tego zamknąć, a w każdym razie po zamknięciu otworzyć Big Grin


RE: Decu każdy może - mydlane pudełko - jomajka12 - 03-07-2014

Minimum środków, maksimum efektu, minimalizm w najlepszej odsłonie. Przepiękna rzecz. Najbardziej podoba mi się brzeg wieczka - rozmyty biały kolor robi niesamowite wrażenie.