Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-06-2012

Zrobiłam pierwszą bombkę Big Grin
Jest robiona na ryżowcu "po wierzchu", bo ktoś bardzo inteligentny nakleił na pleksi cenówkę, która okazała się mieć tak cholernie mocny klej, że przy próbie zmycia jej niestety porysowałam całą powierzchnię pleksi Sad No więc trzeba było zrobić z lakierowaniem. Ryżowiec, motyw z serwetki, biała i fioletowa konturówka, lakier.
       
No a jak już zaczęłam zabawę z ryżowcem, to zrobiłam także swoją pierwszą butelkę, czy karafkę właściwie. Niestety motyw postanowiłam przyklejać smarując po wierzchu pędzlem, co spowodowało istne plisy na kiści winogron... Był to iście głupi pomysł, powinnam była posmarować ryżowca, poczekać aż przeschnie klej i nałożyć serwetkę. No ale jest jak jest, pierwsze karafki za płoty Big Grin
           

A tu jeszcze kilka detali karafki


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-06-2012

Zabieram bombkę!!! Świetne są te kropki!!! ŁAŁ!!!!

Karafka też fajna, ale bombka wymiata!!! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-06-2012

Ha ha, to ta sama konturówka, którą robiłam topielicę Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - craftingbydominique - 11-06-2012

Bombka bardzo interesujaca, nieklasyczna, ale przez to ciekawa. Karafka mnie tak nie ujmuje, golutka taka jest, co i dobre by bylo, bo mniej to wiecej czesto, ale tutaj tak troszke bez wyrazu, choc faktycznie gora pusta jest ok.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - wieja84 - 11-06-2012

Bombka fajna, taka inna. karafka też niczego sobie.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-06-2012

Karafce zostawiłam gołą górę ze względów praktycznych - zamierzam jej używać do wina, zgodnie z przeznaczeniem Big Grin Tak więc uznałam, że zdobienia na górze mogłyby ucierpieć na skutek ciągłego moczenia, bo to przecież jest tylko karafka, więc się nalewa/wylewa/myje, nie tak jak zakręcana butelka na jakiś trunek...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - martyna20031 - 11-06-2012

Na bombce dzieje się za dużo ,a na karafce za mało. Kropeczki na motywie jak najbardziej,ale na całej powierzchni trochę przytłaczają


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-06-2012

(11-06-2012, 05:55 PM)mery napisał(a): Ale Ty to masz rękę do konturówekSmileSmilePiękna bombka!!
karafka tez bardzo,bardzo ładna.Coby Vika nie czepiała się,że ogonek kiści winogronka taki w lewitacji, to dałaś kropeczki złote,tak?Big GrinBig Grin
Mnie tam nic nie brakuje tej karafceSmileSmile
Ekhem, no cóż - nie wiem, czy trzy małe złote kropeczki uchronią mnie przed czepianiem się Viki Tongue Ale możemy przyjąć taką oficjalną wersję Big Grin
W każdym razie cieszę się, że Ci się podoba!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - gofira - 11-06-2012

ładne i bombka i karafka
tylko jakoś ta bombka taka smutna - dla mnie bombki musza się świeciać - a ta jakoś ani ciut - smutno jej będzi egdy na chojaku światełka odbijać nie będzie


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Shanna - 11-06-2012

No bombidelko pierwsza klasa. Podoba mi sie bardzo. karafka tez piekna i jak sie blyszczy.