Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - jaja lawendowe 249 i dziecięce 250 - AlaJ - 03-18-2014

O rety! Sówka! jaka piękniasta Smile


RE: Decu każdy może - jaja lawendowe 249 i dziecięce 250 - Erato - 03-18-2014

Hu hu, sówka jak widzę robi furorę Big Grin Dzięki Heart


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - Erato - 03-18-2014

Taka jestem dumna z siebie, że mam kolejne jaja do pokazania, ale jak sobie Hankę przypomnę, to zaraz mi przechodzi Big Grin
Jedno jest inspirowane koronkową bransoletą - zrobione taką samą metodą i nawet przelakierowane kameleonem złotym brokatowym, ale na fotkach nie widać. Drugie z tradycyjnym wzorem ludowym (to łowicki? Czy kaszubski?) - strasznie się męczyłam z jego lakierowaniem, najpierw parę pierwszych warstw poszedł 3V3, potem dopiero szklący, ale były jakieś straszne góry-doliny, naszlifowałam się jak wściekła, a jak położyłam ostatnią warstwę szklącego, to mi się zrobiły krople... Już je zostawiłam, na razie nie mam siły znowu szlifować, nie wiem, czemu ono takie pechowe.
Trzecie z motywem różanym, też mi się lakier poprzyklejał do czegoś - oczywiscie na ostatniej warstwie, która miała dać już efekt szkła... Motyw jest pociągnięty jedną warstwą opalizującego złotego kameleona, co wygląda nawet nieźle, niestety zrobiłam błąd kładąc go bezpośrednio na przyklejony motyw, bo uwidocznił zmarszczki serwetki. Ale co tam, to tak naprawdę widać na zbliżeniach na zdjęciach, nikt normalny tego nie zobaczy Tongue


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - DecouDream - 03-18-2014

Szybko zabieram ostatnie!

Moje Big Grin
Wspaniałej jest urody... Wyjątkowo piękne.
Tak sobie patrzę na te Twoje pisaneczki i marzenia mi się włączyły. Chciałabym Wielkanoc 2015 spędzić już w swoim domu i wtedy zrobić pisanki tylko dla siebie, na swój własny stół Shy W moich marzeniach są właśnie podobne do Twoich Blush Każda inna, każda wyjątkowa.


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - Vika - 03-18-2014

To ja tę raz na ludowo (sama nie wierzę, że to napisałam) Smile


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - abask - 03-18-2014

Zabieram te ludowe bo mi się strasznie podobają Wink) Nie, żeby innym coś brakowało ale te białe to miód malina Wink))


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - DecouDream - 03-18-2014

Jakaś bitka jajeczna się szykuje? Big Grin


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - Erato - 03-18-2014

(03-18-2014, 06:26 PM)DecouDream napisał(a): Szybko zabieram ostatnie!

Moje Big Grin
Wspaniałej jest urody... Wyjątkowo piękne.
Tak sobie patrzę na te Twoje pisaneczki i marzenia mi się włączyły. Chciałabym Wielkanoc 2015 spędzić już w swoim domu i wtedy zrobić pisanki tylko dla siebie, na swój własny stół Shy W moich marzeniach są właśnie podobne do Twoich Blush Każda inna, każda wyjątkowa.
Cudowny komentarz Heart Jeśli komuś się marzenia włączają pod wpływem moich prac, to co może być lepszego?


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - wiolka42 - 03-18-2014

Ta z koronką naj . Taka nietypowa . Cud malina . Wczoraj mi jedna osoba podpowiedziała żeby zrobić własnie taką koronkową z patyną i przecierką farbą. Może jak zdążę Wink. Znowu mnie jakiś marazm opanował . Nawet nie komentuję Waszych prac - tylko czytam i oglądam. Mam nadzieję że szybko minie. Er zrób jeszcze takie koronkowe są wyśmienite SmileSmile.


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - DecouDream - 03-18-2014

Eratko Heart