Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - kokoszki z kratką Vichy i lawenda ze szczypiorkiem :) - Erato - 03-21-2014

Czerwone się wszystkim podobają... Muszę zrobić więcej Smile Ale teraz przerwa, na tydzień wybywam na narty i decou idzie w kąt!


RE: Decu każdy może - kokoszki z kratką Vichy i lawenda ze szczypiorkiem :) - Shanna - 03-21-2014

Black, red, white super. A to szczypiorkowe to tez z ostem, czy ja juz zle widze?


RE: Decu każdy może - kokoszki z kratką Vichy i lawenda ze szczypiorkiem :) - Ginger - 03-26-2014

Pomysłowe te szczypiorkowe.Na jednym ta lawenda mi bardziej oset przypomina więc jak oset w trawach górujący.Od kokoszek to zawoju w głowie można dostać.Takie hipnotyzujące podłoże pod nimi widzę.Kojarzy mi się ta micha ze spiralką hipnotyzera...Jak w "Asteriksie":"Na Ozyrysa i Apisa ! Jesteś Dzikiem!" w tym przypadku Kurą!Pikne te jajca.


RE: Decu każdy może - kokoszki z kratką Vichy i lawenda ze szczypiorkiem :) - Podróżniczka - 03-27-2014

Też jestem fanką czerwonego


RE: Decu każdy może - kokoszki z kratką Vichy i lawenda ze szczypiorkiem :) - Virgo_777 - 03-27-2014

Fan klub czerwonego trzeba założyć Wink


RE: Decu każdy może - kokoszki z kratką Vichy i lawenda ze szczypiorkiem :) - Erato - 04-04-2014

O kurka w kratkę, gdzie ten mój wątek... Tyle produkujecie, że spadlam na drugą stronę Big Grin
No, urlop się skończył, jajów jeszcze trochę trzeba zrobić Tongue

Dzisiaj pokazuję moje osobiście ulubione, z motywem drzew nad jeziorem. A drugie jest z łabądkami z tej samej serwetki, z drugiej strony też ma drzewka. Takie jajowe jezioro łabędzie Smile


RE: Decu każdy może - pisankowe jezioro łabędzie - abask - 04-04-2014

Jakie piekne te łabądki Wink))
Qrcze... Zabieram i niech mnie nawet Vika zablokuje na forum. Za te łabądki warto!
Smile))


RE: Decu każdy może - pisankowe jezioro łabędzie - abask - 04-04-2014

(04-04-2014, 07:51 PM)Ataner napisał(a): Ajajaj! Zakochałam się w jajach, ale jajaTongue
Fantastico łabędzikoSmile
Zabieram!

Nie, no Hanka, w tym samym momencie zabrałaś, co ja zabierałam! Ty szybsza, bo ja z gorączką mam zwolnione obrotyTongue

Są dwa więc jedno Ci dam. Zawsze łatwiej we dwie będzie nam się bronić przed Viką Wink))


RE: Decu każdy może - pisankowe jezioro łabędzie - Virgo_777 - 04-04-2014

Nie wiem co napisać. Deczko mnie przytkało. Jezioro i jeszcze ten połysk...ech...
A Viki się nie bójta, bo łabąź to nie drób (i tego się trzymajta Wink)


RE: Decu każdy może - pisankowe jezioro łabędzie - Shanna - 04-04-2014

Cudne. Pasowalyby do mojej labedziowej flaszkiSmile