Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - pisankowe jezioro łabędzie - Vika - 04-04-2014

Dobra, łabądki wam zostawiam Smile
podoba mi się połączenie zielonego z niebieskim, a mówią, że tak nielzja...


RE: Decu każdy może - pisankowe jezioro łabędzie - wiolka42 - 04-04-2014

Bardzo fajowsko skomponowałaś te jajo Smile. Super widoczek .


RE: Decu każdy może - pisankowe jezioro łabędzie - Erato - 04-04-2014

(04-04-2014, 08:24 PM)vika napisał(a): Dobra, łabądki wam zostawiam Smile
podoba mi się połączenie zielonego z niebieskim, a mówią, że tak nielzja...
Jak to nielzja?! To jedno z moich ulubionych zestawień kolorystycznych! Dobrze, ze i Tobie pasuje Smile
Te pisanki robiłam z wielką przyjemnością, bo klejenia mało, za to ciapania dużo i to moimi ulubionymi kolorami Smile Cieszę się, ze Wam się podobają Big Grin


RE: Decu każdy może - pisankowe jezioro łabędzie - apawlaczka - 04-04-2014

a mnie się FSZYSKO podoba, szczególnie ten pejzaż nad jeziorkiem, taki malarski, uwielbiam takie prace.


RE: Decu każdy może - pisankowe jezioro łabędzie - Erato - 04-05-2014

Dziękuję Smile
Co do wykończeń to ja z kolei nie przepadam za jakimiś koralikami itp. Nie zgodzę się, ze wstążka wygląda głupio... Ponadto wiele osób lubi pisanki do powieszenia, dlatego robię na wstążkach. Ja osobiście lubię zakończone na gładko, w niektórych zaklejam więc otworki masą plastyczną.


RE: Decu każdy może - pisankowe jezioro łabędzie - jomajka12 - 04-05-2014

Łabądki ładne, ale pejzaż piękny. I rewelacyjnie wygląda z tym szklistym lakierem.


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Erato - 04-06-2014

Jomi, dziękuję bardzo Smile
-----------------------------------

Kolejne jajca - z dwóch jestem zadowolona, jedno z moim ulubionym motywem różanym, drugie z fiołkami i stemplem (jedynym, jaki posiadam na stanie Smile ), a trzecie... ło matko. Od początku nie byłam przekonana do tego wzoru, no ale jak już go przykleiłam, to zaczęłam kombinować. Napaćkałam tyle akwareli, że wszystko się kompletnie zlało ze sobą, no więc chwyciłam za konturówkę. Wzór jakoś wydobyłam, ale te wściekłe kolory, paskudne zielone oczoj....ne łodyżki, no fuj.
           
       

Powiem Wam, że na zdjęciach nawet się broni, w rzeczywistości wygląda gorzej Tongue
           


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Vika - 04-06-2014

No do jasnej qundulencji w jaśnistości jedynej!
Ja to się się chyba zupełnie, ale to zupełnie jednak nie znam, bo...
no trudno, powiem to - mnie się właśnie to pomarańczowe to najbardziej z tego wysypu, jest energetyczne do wypęku, jest optymistyczne i ciepłe, od pierwszego rzutu oka daje kopa i chęci do życia. Moje ono!


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - DecouDream - 04-06-2014

Wszystkie jajka piękne, wszystkie. Rozkochałam się w pisance z drzewami... Pięknie tła i we wszystkich innych. Tę fiołkową serwetkę dobrze znam, ale miłym zaskoczeniem były te dodatkowe elementy obok.
Świetnym dodatkiem są urocze tasiemki Smile


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Erato - 04-06-2014

(04-06-2014, 09:11 PM)vika napisał(a): No do jasnej qundulencji w jaśnistości jedynej!
Ja to się się chyba zupełnie, ale to zupełnie jednak nie znam, bo...
no trudno, powiem to - mnie się właśnie to pomarańczowe to najbardziej z tego wysypu, jest energetyczne do wypęku, jest optymistyczne i ciepłe, od pierwszego rzutu oka daje kopa i chęci do życia. Moje ono!

Naprawdę? Serio serio? Wow... Stawiałam raczej, że Ci przypadnie do gustu fioletowe Smile No to mnie podbudowałaś Heart

DecouDream, wielkie dzięki, no i odetchnęłam, że nie wszyscy uważają wstążki za niepotrzebny dodatek Big Grin