Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Shanna - 04-06-2014

No jajca calkiem udane. To niby nie teges troche sie pewnie wtopilo w tlo, ale mnie to nie przeszkadza. Jest ok.


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - DecouDream - 04-06-2014

I to jest piękne, że gusta są tak różne! Big Grin (ja lowe tasiemki, wstążeczki, kokardki...)


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Erato - 04-06-2014

(04-06-2014, 10:17 PM)oli napisał(a): Ach, Eratuchna atakuje wstążeczkami??? A mi się podoba to miechunkowe najbardziej, a wstążeczki sobie zasłonię :-P
Możesz sobie także rozwiązać, a nawet uciąć.


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Erato - 04-06-2014

O, jeszcze przychodzi mi do głowy użycie ich jako lontów Tongue


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - wiolka42 - 04-06-2014

Mi się podobają wszystkie . A ta złota konturówkowa obwódka na na tym orange - świetna . Lubię takie podkreślenia bardzo. Er czym robisz cieniowania ? Wychodzą Ci znakomicie. Stempelek dodał smaczku jajeczku Wink.


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Erato - 04-06-2014

Wiolka różnie - akrylówką albo akwarelami, tzn. kredkami. Różana jest cieniowana akrylami, a pomarańczowa kredkami.


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Virgo_777 - 04-07-2014

No i mnie to rude najbardziej się podoba. Choć pozostałe też są ładne. Ale to rude naj... jest.


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Erato - 04-07-2014

Virgo, a już miałam rudzielca wyrzucać Smile
Muszko, dzięki wielkie - ja to krajobrazowe lubię najbardziej Smile Wczoraj moja rodzicielka przyjechała po pisanki dla siebie i swoich kum, wzięła oczywiście lawendowe, biało-czerwone z kurkami, jakieś złote z różami i to różane co ostatnio wkleiłam, bo motyw pasuje do butelki, którą ma w sypialni Smile Trochę mi się przeluźniło i dobrze, bo co ja z tymi jajami zrobię Dodgy


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Ginger - 04-07-2014

Mnie pomarańczowe najbardziej się podoba.Takiego jeszcze nie widziałam!Cudne jajka i fotki dobre.Wyraziste. Zazdraszczam ( wreszcie to uczucie mnie dopadło po przeglądaniu wątków z jajcami...to jest kropla która przelała szalę..eh)umiejętności ozdabiania jajców.


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Erato - 04-07-2014

Magda, jak to Vika mówi, Ty przecież też umiesz ozdabiać jajka, tylko może jeszcze o tym nie wiesz Tongue Takie cuda spod Twoich rąk wychodzą, że jajka nie dasz rady?! No proszę Cię... (podpuszczam Angel )

Dziękuję za miłe słowa na temat jaj i fotek Big Grin