Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Virgo_777 - 04-07-2014

Noe wyrzucaj rudzielca, jest uroczy i ma "coś" w sobie.


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Erato - 04-08-2014

No no, fanklub miechunki rośnie Big Grin A ja już byłam bliska wywalenia jej do kosza...


RE: Decu każdy może - róże, fiołki i pomarańczowa paskuda - Shanna - 04-08-2014

Miechunka....a ja myslalam, myslalam i przypomniec sobie nie moglam....


RE: Decu każdy może - fioletowo-zielono - Erato - 04-09-2014

Nata no jeśli Ty pochwaliłaś, to naprawdę musi być dobre Smile Bardzo się cieszę Heart

Już finiszuję z jajami, jeszcze kilka się lakieruje i bodajże dwa zostały mi do zrobienia - nie wiem naprawdę, jak Hanka dała radę zrobić 200, bo ja miałam 30 (no, 29, bo jedno tak schrzaniłam, że wylądowało w koszu) i już zaczynam mieć ich dosyć...
Dzisiaj takie proste, tylko szlaczek z serwetki. Te błyszczące zielone maziaje to jest stempel odbity z lakierem kameleonem zielonym. Na zdjęciach wygląda to nieciekawie, a w rzeczywistości znacznie lepiej - ale generalnie sądziłam, że efekt będzie znacznie delikatniejszy, jakoś się z tymi kameleonami dogadać nie mogę Dodgy


RE: Decu każdy może - fioletowo-zielono - abask - 04-09-2014

Bardzo ciekawa a co za tym idzie piękna pisanka Wink)) Moim zdaniem uzyskałaś świetne i efektowne jajo Smile
Ja akurat bardzo lubię robić pisanki ale już finiszuję bo święta blisko a zostało mi jeszcze do sprzedania jakieś 20 pisanek Wink)


RE: Decu każdy może - fioletowo-zielono - Vika - 04-09-2014

Mnie by się chorernie bardzo qundulencko Wink podobało, tak bardzo, że byłoby moim kandydatem na pudło w tegorocznej jajecznicy...
gdyby nie miało tego stempla...

ale ma...
i podoba mi się i tak (bo wzorem oli ćwiczę wybiórczość w patrzeniu), ale jednak bez chorernie bardzo qundulencko...


RE: Decu każdy może - fioletowo-zielono - Erato - 04-09-2014

Ech, no wiesz jak to jest - zrobisz i już jest OK, ale ta zielona pusta przestrzeń kusi Tongue Miało być bez tego stempla, no ale byłam ciekawa, jak to wyjdzie z kameleonem... Oczywiście mogłam zamalować z powrotem, ale już mi się nie chciało Big Grin


RE: Decu każdy może - fioletowo-zielono - Shanna - 04-09-2014

Podoba mi sie polaczenie kolorow. I ten nie do konca odbity stempel. Miodzio....


RE: Decu każdy może - fioletowo-zielono - DecouDream - 04-09-2014

Jakie fajne, udane pomysły. Znam tę serwetkę i teraz patrzę na nią inaczej Smile
Śliczna pisanka.


RE: Decu każdy może - fioletowo-zielono - gofira - 04-09-2014

i j abez stempla wole i aj to już nawet nei ćwicze wybiórczego patrzenia - ja na poczatku wcale tego stempla nei widziałam Smile