Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Virgo_777 - 04-13-2014

A tu znowu wysyp-iskoSmile Kurde, morska i ludowa cudne. No i zabrana przez Vikę tez piękna. Poszalałyście Duszki z jajcami, oj poszalałyście.
Mam moralniaka, że ja żadnej nie uczyniłam tego roku Sad


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Kruszyna - 04-13-2014

no co za ludzie, no! Wszędzie pozabierane Sad a dla mnie to już nic nie zostało....chyba se zrobię! taką na gazie, O!


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - DecouDream - 04-13-2014

Wszystkie, wszystkie wyjątkowe w swej urodzie, wszystkie! Aż nie wiem, którą wybrać na królową wysypu jajecznego. Wszystkie cudne.


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Erato - 04-14-2014

No i znowu mi się dzięki Wam gęba od poniedziałku śmieje, bo sobie poczytałam komentarze Smile
Bardzo, bardzo mnie cieszą i dziękuję! Heart


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Shanna - 04-14-2014

Jajca piekne. Slicznie sie blyszcza. Podziwiam, ze chcialo Ci sie oklejac gaza, bo ani to duze, ani powierzchnia prosta.
To z krakiem tez zle nie wyglada. W czyms nieudanym tez mozna znalezc dobre strony.
Natomiast to rybkowe wymiata. Absolutnie nie pasuje do wielkanocy, jednoczesnie przykuwa wzrok bardziej niz takie typowo wielkanocne.


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Erato - 04-14-2014

Dorota, ja tę gazę chyba ze trzy dni kleiłam na tym jajku Big Grin Na początku łatwo, ale potem, żeby to jakoś w miarę równo podoklejać, to już nie było tak fajnie. A nie chciałam ciąć w paski, żeby jajko nie wyglądało jak mumia Big Grin


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - abask - 04-14-2014

Świetne pisanki! Ta lawendowa pijana tzn na gazie śliczna Wink)

Jednego nie rozumiem. Vika przecież zbiera te z ptaszorami to na kiego jej różane?
Smile


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Vika - 04-14-2014

Tu nie ma nic do rozumienia, kaprys miałam, zabrałam i już. Przyjmij za aksjomat.


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Shanna - 04-14-2014

(04-14-2014, 11:38 AM)Erato napisał(a): Dorota, ja tę gazę chyba ze trzy dni kleiłam na tym jajku Big Grin Na początku łatwo, ale potem, żeby to jakoś w miarę równo podoklejać, to już nie było tak fajnie. A nie chciałam ciąć w paski, żeby jajko nie wyglądało jak mumia Big Grin

Widzialam i mialam kiedys takie ''cus'' co wygladalo jak gaza ale bylo cale olepione proszkiem. Moczylo sie to chwile az proszek namoknie i nakladalo. Gaza latwiej sie naklada i mniej zmarch sie robi. Cos jak nakladanie gipsu na zlamana rekeTongue


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - abask - 04-14-2014

Vika... No nie bądź taka jak Twojego ojca dzieci. Daj innym uszczknąć tego i owego Wink))