Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Vika - 04-14-2014

No ssssorrry, ale kto pierwszy ten lepszy, sorrryyy, było przyczaić!(oczywiście powyższe nie tyczy drobiu, ale to wiadomo jest)


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Erato - 04-14-2014

(04-14-2014, 11:55 AM)Shanna napisał(a):
(04-14-2014, 11:38 AM)Erato napisał(a): Dorota, ja tę gazę chyba ze trzy dni kleiłam na tym jajku Big Grin Na początku łatwo, ale potem, żeby to jakoś w miarę równo podoklejać, to już nie było tak fajnie. A nie chciałam ciąć w paski, żeby jajko nie wyglądało jak mumia Big Grin

Widzialam i mialam kiedys takie ''cus'' co wygladalo jak gaza ale bylo cale olepione proszkiem. Moczylo sie to chwile az proszek namoknie i nakladalo. Gaza latwiej sie naklada i mniej zmarch sie robi. Cos jak nakladanie gipsu na zlamana rekeTongue
To może to faktycznie był taki opatrunek z gipsem?

Vika, Tobie się jakiś chomik włączył, jak słowo daję - i drób, i rybki, i kwiatki... U Maloli też pozamiatałaś... No jak żyć?


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Merilon - 04-14-2014

Wszystko zostało pozabierane i rozszarpane wręcz Wink więc ja tylko nacieszę oczy bo wszystkie jajeczka przecudne Smile


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - abask - 04-14-2014

Er... Masz rację Wink)) Nasza Vika zmieniła się w chomika! Wink))


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Shanna - 04-14-2014

(04-14-2014, 01:33 PM)Erato napisał(a): To może to faktycznie był taki opatrunek z gipsem?

Ale ja to w plastyku kupilamTongueTongueTongue
To chyba do odlewow jest czy cos...nie pamietam.


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Erato - 04-14-2014

(04-14-2014, 01:51 PM)abask napisał(a): Er... Masz rację Wink)) Nasza Vika zmieniła się w chomika! Wink))

Nikt dotąd nie wiedział, że Vika
naturę ma w sobie chomika!
Zaczęła od drobiu, przez róże i kwiatki
a teraz wszystkie porywa manatki
Czy rybka, czy kura, czy inne ozdóbki
wpadają w ręce tej miłej osóbki Big Grin



[/quote]


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - abask - 04-14-2014

Er Smile
Samo w łapki jej raczej nie wpada.
Ona to wszystko nam podkrada!


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Vika - 04-14-2014

(04-14-2014, 03:40 PM)Erato napisał(a):
(04-14-2014, 01:51 PM)abask napisał(a): Er... Masz rację Wink)) Nasza Vika zmieniła się w chomika! Wink))

Nikt dotąd nie wiedział, że Vika
naturę ma w sobie chomika!
Zaczęła od drobiu, przez róże i kwiatki
a teraz wszystkie porywa manatki
Czy rybka, czy kura, czy inne ozdóbki
wpadają w ręce tej miłej osóbki Big Grin
[/quote]


Jedna taka z Posen wiedźma
co dla mienia lubi mieć,
a że ręce lewe dwie ma,
jomać musi! Jasna rzecz.
Ale gust ma pierwsza klasa (hahaha, no tu to po bandzie pojechałam Big Grin )
refleks też najgorszy nie,
to se bierze jak co trafia,
no bo bardzo lubi mieć.

A wy dwa jedne złośliwce
zamiast ganić tutaj ją,
pożałować mogłybyście
i docenić!
infestacją nie lać jej,
bo w forumie obrodziło
dudów dudnych jak na złość
a to wcale nie tak prysto
latać ciągle tam i ździeś
sprawdzać, patrzeć, jomać wszystko
gdy, co dudne, chce się mieć!!!!!!!!!!!!


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Shanna - 04-14-2014

Ja nie wierze, ze ta wiedzma,
lewe rece obie ma.
To co zrobi, to jest cudne
a z lewizny - ha ha haTongue


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Erato - 04-15-2014

Patrzę co tu tyle krzyku
nad jajami wielka wrzawa
komentarzy tu bez liku
i poezja niekulawa Big Grin
Humor z miejsca rośnie w siłę
Słońce świeci mimo deszczu
Jak nie kochać Czarodziejek
takich miłych memu sercu Heart