Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Dyzia - 11-08-2012

Pięknie ci wyszła ta świeca, a co rozumiesz przez rolowanie? Żelazkiem ją wtopiłaś, czy łyżeczką na gorąco?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - craftingbydominique - 11-08-2012

Przepiekna! I ta wstazka na dole... nikt jeszcze jej nie wzial... no bo ja bym miala smaka jesli moge Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-08-2012

Dziękuję za komplementa pod adresem świecy Big Grin
Dyziu, roluję na ceramicznej płycie grzejnej, to taka moja "autorska metoda" Big Grin Rozgrzewam trochę pole grzejne, świeczkę z przyłożonym motywem owijam w papier do pieczenia i roluję po tej płycie. Szybciej, łatwiej i efektywniej niż łyżeczką i ładniej niż żelazkiem.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Dyzia - 11-08-2012

Super pomysł, kiedyś próbowałam żelazkiem, ale krzywa świeczka wychodziła, a tutaj prościutkaSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Shanna - 11-08-2012

Swieca przepieknaSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - wieja84 - 11-08-2012

Bardzo ładna świeca.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-09-2012

Karafka w użyciu Big Grin Zapraszam amatorki białego wina Wink
   

A tutaj historyczna rzecz, czyli mój pierwszy krak ever Blush
Problemy z lakierowaniem były spore... W końcu położyłam dwie warstwy straszliwie beżowego poliuretanu rozpuszczalnikowego, a wykończyłam dwiema poli wodnego, błyszczącego.
Kraczek ledwo widoczny pod tymi lakierami...
   


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - craftingbydominique - 11-09-2012

Mysle, ze ten pierwszy krak ever jest jednym z lepszych, ktore widzialam, a zdecydowanie lepszy od jakiegokolwiek wyprodukowanego przeze mnie. Coasterek bardzo klimatyczny. Wspolczuje problemow z lakierem, tu by sie przydal poli w sprayu na krak, bo co to za problemy... jesli moge spytac oczywiscie SmileSmile


aha, no bylbym zapomniala o najwazniejszym... moj jest ten z lewej, mam nadzieje, ze zimniutkie... Smile tak, lubimy biale winko.. oh tak


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - bilkis - 11-09-2012

Przejrzałam ponownie Twój wątek,żeby sobie pamięć odświeżyć
i tak powiem: mnie się talerz z lawendą podoba ogromnie,świetnie by wyglądał w kuchni w wiejskim stylu, uważam też,że te jego niedociągnięcia
typu obwódka,czy co tam jeszcze byłyby wtedy jego atutem,nie powinien być wymuskany i idealny,a właśnie taki jaki jest. Smile
Bransoletek nie noszę,bo mnie wkurzają,ale są piękne,świetnie wykorzystałaś motywy. Użyłabym ich w celach dekoracyjnych,
w końcu nigdzie nie jest powiedziane,że trzeba je koniecznie zakładać na rękę Smile
Pudełko brązowo-fioletowe podobałoby mi się bardziej bez tej złotej konturówki,nie pasuje mi ona do motywu w ogóle,ale ja chyba ogólnie za tego rodzaju konturowaniem nie przepadam,więc się nie przejmuj Wink
Za to boki są boskie,nie potrafię tak ciapać,a bardzo bym chciała.
Ta pociapana zawieszka to już mistrzostwo ciapania,małe dzieło sztuki
i mówię to zupełnie serio,jakbyś taki obraz zrobiła,to spokojnie można by go w jakiej galerii wystawić Heart
Świece - no świece to już po prostu przegięcie Big Grin Jak można takie piękne świece robić,no jak ?! Wszystkie są świetne, a sposób na ich wykonanie mnie powalił na kolana,przecież to takie proste,a nikt dotąd na to nie wpadł,medal się należy za pomysł Smile
Jesli o krak chodzi,to masz rękę do niego,pierwszy ,a wygląda jakbyś znała jakieś tajemne sztuczki.
Zazdroszczę okrutnie,mnie kraki nie kochają i nie chcą mnie słuchać,a czasem bardzo by się przydała taka dekoracja.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Shanna - 11-09-2012

Krak wyszedl Ci przepieknie. Ja takiego efektu nie umiem uzyskac.